Лазерная указка работающая от USB

Крок ставки - 5 грн

Ставки приймаються до 3 бер. 07:47


На Кашалоті 5 роки
1,0 тис. лотів

Укрпошта, Нова пошта
Передоплата на картку/рахунок, Оплата готівкою
Повернення та обміну немає

Про товар

Свечение красное

Лазерна указка це маленький пристрій, що на вигляд нагадує ручку, створює не тільки яскраву точку на спрямованому предметі, але й видимий всім навколишнім промінь до 15 км в довжину.

Лазерна указка – портативний генератор електромагнітних хвиль видимого діапазону у вигляді вузькоспрямованого променя. На відміну від звичайних лазерів червоного кольору, які проектують лише маленьку точку на предметі, ручка - указка створює яскраву точку на спрямованому предметі, і видимий усім навколишнім промінь до 15 км завдовжки. Зелений лазерний промінь відмінно і, особливо ефектно, видно в сутінки, вночі та/або тумані.

Лазерну указку можна використовувати в якості вказівки для викладання, а також, на різноманітних презентаціях, тренінгах, семінарах і т. д., т. к., лазер добре видно, навіть на яскравих екранах; для вивчення нічного неба, т. к. за допомогою лазера, легко можна вказати, на зірку, що цікавить Вас; як покажчик свого місцезнаходження на місцевості, при всіляких походах, експедиціях, т. к. по проектованого променю, легко можна визначити, звідки він бере свій початок; дослідних цілях; процесі здійснення будівельних робіт; якість прицілу для зброї; в інших цілях.

Увага, не спрямовуйте лазер у вічі, зберігайте від дітей, не розбирайте лазерну указку, крім як з метою встановлення батарейок! Виробник наполегливо рекомендує: вилучати батареї з указки, коли вона не використовується; не утримувати кнопку увімкнення лазера довше 2 хвилин.

Лазерна вказівка працює від вбудованого акумулятора

Характеристики

Вихідна потужність: до 5 mW (заявлена виробником);

Довжина хвилі: 650 nm (червоний лазер);

Температура зберігання: -10 - 50 ° С.;

Робоча напруга: 3V.;

Живлення: від USB;

Бачний всім навколишнім промінь до 15 км у довжину.;

Робочий час – понад 5000 годин;

Довжина: 25 см;

Матеріал: корпус - високоякісний анодований алюміній з відведенням тепла, залізо, електронні компоненти (металевий корпус у вигляді ручки).

Комплектація:

1х Лазерна указка;

1х Насадка звідне небо;

1х Насадка зірочка;

1х Насадка "Спайдермен";