КРІР. Бойове мистецтво українських характерників. Анатолій Кондратьєв, Сергій Горелишев
Автор: Анатолій Кондратьєв, Сергій Горелишев
Видавництво: Схід-Захід
Палітурка: м’яка обкладинка, 490с.
Формат: 14,5*21 см
ISBN: 97******13-45-75
Ця книга побачила світ у 2009 році під видавництвом “Схід Захід”. Наразі пропонується її друге видання через сплеск попиту в Україні на видання літератури національного спрямування. Як сказано в анотації до книги — ця книга є посібником з психофізичної підготовки Воїна, лицаря, характерника. Розрахована на духовно підготовлену та національно спрямовану особу — Воїна-єдиноборця. Може бути корисною для підготовки солдат аеромобільних військ, ЗМОП, підрозділів антитерористичного напрямку, студентів вищих курсів спортивних, психологічних та педагогічних факультетів, спеціалістів та вчених з національно спрямованих духовних та фізичних практик, вчителів національних шкіл та університетів.
Ця книга має 21 розділ з епіграфами, в яких описується:
1. Духовна парадигма Руси-України: Від темряви до світла веди мене, Від невігластва до знань веди мене, Від смерті до безсмертя, веди мене (Відична мантра)
2. Ставлення до смерті: А загиблому на полі бою, Перуниця дає воду живу попити, і попивши її, , йде (той) до Сварги, На коні білому. І там Перуниця їх зустрічає, і веде до благ своїх, до палат своїх, і там пробудуть вони якийсь час і дістануть тіло нове (Велесова Книга. д.26)
3.Символи, знаки, карби Руси-України: Тлумачення символів є дверима, котрі відчиняються у Великуе Все, тобто — це шлях, що веде до абсолютного світла через лабіринт темних підвалів нашої індивідуальности. (Рене Генон).
4. Козацтво України: Українські Дажбожі Роди, Ви чар волі, загадка віків. Од вас мудрість черпали Народи Європейських долин і пісків (Лев Силенко).
5. Козацький одяг та магія символу: Писанки з мережками Стали обережками В них чаклунь записана Зло вбиває списами (В. Скуратівський).
6. Харчування: (Про вегетаріанство).
7. Мистецтво бути воїном: Предки наші ввійшли в історію як плем’я вояків-завойовників. Зі своєї прабатьківщини, із безмежних пущ східної Європи, вони порозходилися на всі сторони, попромощували дороги серед нетрів та драговиння, опанували великі ріки, ввірвалися у степи (Іван Тиктор).
8. Шляхи до характерницького мистецтва: Воїн є неприступним мисливцем за силою. Досягнувши успіхів у цій справі, він стає людиною Знання (Дон-Хуан Матос).
9. Бойовий транс: Справжні знання варто переживати своїм внутрішнім Я. Виходячи з того, що внутрішня сутність кожної особи є унікальною, знання не можна отримати говорячи про них (Теун Марез).
10. Про війну та воїнів: “Так говорив Заратустра” (Фрідріх Ніцше).
11. Щит Ясуня: Співпраця зі своїм внутрішнім богом — Вищим Я.
12. Козацькі Відичні практики: Комплекс козацьких відичних практик.
13. Бойові напрацювання: Крір — це Знання.
14. Знахарські практики: Про енергетичні центри характерника, ліки та мудри і як їх задіяти.
15. Схід-справа тонка, або чому європейцю не слід займатися східними єдиноборствами: Типи енергетики людини і як вони працюють.
16. Здоров’я і спорт: Про віруси усвідомлення та як їх побороти.
17. Сонячний календар свят як звичаєвий спосіб життя: Національний Звичай та характерництво.
18. Бути характерником: Характерник — це Вчений.
19. Етика характерника: Характерник — це Людина.
20. Заповіді характерника: Реконструйовані заповіді.
21. Бібліографія: Посилання на джерела.
Слово Крір, як і санскритське слово Крія у наші прамові означало дію, котра здійснюється з ПОВНИМ УСВІДОМЛЕННЯМ. Особи, котрі практикували Крійя-йогу (Крір, характерництво) осягали Єдности і цим досягали фізичного безсмертя.