☘ Комфортні і еластичні джеггінси від Tchibo (Німеччина), р. наші: 46-48 (40/42 євро)

Стартовая цена - 145 грн

Шаг ставки - 20 грн

Товар продан 6 раз

Торги закрыты


На Кашалоте 5 лет
439,7 тыс. лотов

О товаре

Вони підкреслюють фігуру, забезпечуючи високий комфорт при носінні: ці джинси мають надзвичайно вузький крій і щільно прилягають до тіла. Вони були зроблені з приємною м'якою і надзвичайно еластичною суміші матеріалів з вмістом бавовни, а спандекс забезпечує стійкість до деформації, ідеальну посадку і високий комфорт при носінні.

Вони не пригнічують

Штани мають гнучкий, зручний пояс для запобігання стиснення, завдяки чому вони зручно лежать на стегнах. У них є петлі для ременя, два декоративних кишені спереду і дві кишені ззаду.

колір:

бордовий

матеріал:

58% бавовна, 32% поліестер, 10% еластан

****************************************

ПОТ: 39 см

СТ: 49 см

Довжина: 100 см

Крокова довжина: 76 см.

****************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

******

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.