Интерактивная игрушка Hatchimals Жирафики

Торги закрыты / лот опубликован 1 июля, 16:02

Интерактивная игрушка Hatchimals Жирафики - Фото №1
Интерактивная игрушка Hatchimals Жирафики - Фото №2
Интерактивная игрушка Hatchimals Жирафики - Фото №3
Интерактивная игрушка Hatchimals Жирафики - Фото №4

Последняя ставка 180 грн. Шаг ставки - 10 грн. Лот продан: 1 раз Блиц-цена - 180 грн.

Доставка: Укрпочта, Новая почта

Оплата: Предоплата на карту/счет, Наложенный платеж

Возврата и обмена нет

Состояние - б/у

В хорошому робочому стані як на фото. Зростання 16 см. Недолік-немає одного крильця.При включенні очі загоряються синім світлом, які періодично спалахують і гаснуть, дракончик щось говорить своєю мовою, реагує на дотики. Якщо його посмикати за хвіст, він кричить і обурюється .... кашляє ... пхикає ....Якщо потрібне відео,скину навайбер. Ці малюки мають декілька етапів розвитку.Спочатку вони знаходяться в яйці(ці уже вилупились)Життя малюків дуже цікаве: вони вчяться ходити, розмовляти і грати один з одним. Перші кроки дуже невмілі, а слова нагадують лепет. Чим більше уваги від дитини отримують Жирафики, тим більше функцій і різноманітного поведінки вони демонструватимуть.

Поза яйцем Хетчімалс проходить три стадії розвитку. Його можна навчити ходити, співати, танцювати, грати в ігри і багато іншого. Наприклад, на етапі «малюк» він вивчає нові ігри: із задоволенням наспіває вам мелодію або пограє в квача, а може стати особистим провісником (головне вміти правильно ставити запитання). Тепер з цими Чарівними особами можна грати! Годувати, обіймати, грати, лоскотати або зігріти. Всі дії здійснюються після натискання на певні точки на тілах пташенят, а також при нахилі і повороті. До речі, близнючки дуже люблять сидіти один навпроти одного і спілкуватися між собою!

4 етап - малюк:

Потрібно подивитися на нижню частину кожного малюка і дізнатися, який з них пташеня А, а який пташеня В. Пташеня А любить музику, із задоволенням буде програвати її і танцювати. Пташеня В любить спілкуватися, він буде записувати і повторювати слова, вимовляти фрази.

5 етап - дорослий пташеня:

У цьому режимі можна грати з пташенятами( опис взятий з інтернету)Обидва одним лотом.Оригінали.

Победитель Lesunya77, ставка 180 грн.

7 ставок

Для участия в торгах нужно войти или зарегистрироваться


1 отзыв о товаре