Immuno Forte ( Иммуно Форте ) - капсулы для поднятия и улучшения иммунитета

Шаг ставки - 10 грн

Товар продан 2 раза

Ставки принимаются до 15 мая 23:33


На Кашалоте 4 года
4,7 тыс. лотов

Укрпочта
Предоплата на карту/счет
Возврата и обмена нет

О товаре

Immuno Forte -  для покращення імунітету, попередження вірусних та бактеріальних інфекцій та перешкоджання їх ускладнень. 

Термін придатності до 04.2022

Вплив на організм дієтичної добавки Імуновір фіто обумовлений компонентами, що входять до його складу.

Ромашка аптечна та Шоломниця байкальська, комбінація екстрактів - містить рослинні компоненти ( ефірні олії, флавоноїди, сапоніни, смоли), що виявляють антисептичний ефект, підсилюють імунітет. Впливає на активність імунної системи, корегуючи її відповідну реакцію на загрози, без її виснаження та непотрібноі надмірноі активності. Нормалізує функцію лейкоцитів та лімфоцитів, що дає можливість своєчасно розпізнавати та знищувати віруси та бактерії. Традиційно застосовуються як для профілактики застудних, вірусних та бактеріальних захіорювань, зменшення тяжкості їх перебігу. 

Елеутерокок колючий та Пеларгонія, комбінація екстрактів - містить рослинні компоненти( феноли, кумарини, олії, фітонциди), що сприяє підсиленню імунітету, стійкості до сезонних распіраторних захворювань, мають антисептичні властивості та діють як адаптогени. Ця комбінаціє є традиційною для запобігання легеневих ускладнень після распіраторних вірусних інфекцій таких як бронхіти, бронхопневмонії, різноманітні стани пов‘язаними з утрудненням дихання. Окрім цього, Пеларгонія сприяє зменшенню частоти алергічних реакцій , особливо при застосуванні традиційних антибіотиків. 

Бархат амурський та Барбадоська вишня, комбінація екстрактів - містить рослинні компоненти( стероїди, алкалоїди, кумарини, ефірні олії та флаваноїди), має потужний антиоксидантний ефект, покращує відновлення клітин, особливо слизових оболонок верхніх дихальних шляхів та бронхів. Впливає на зменшення токсинів в організмі, зменшуючи інтоксикацію. Зокрема Барбадоська вишня є природнім джерелом вітаміну С, що зменшує ураження капілярів вірусами та токсинами, захищаючи іх від пошкодження. Комбінація допомагає в більш легкій  формі перенести вірусні і бактеріальні захворювання, швидше одужати і повернутися до активного життя.

Імуно форте рекомендується застосовувати з метою:

- Сприяння посилення імунного захисту посилюючи місцевий та загальний імунітет

- Зменшення проявів інтоксикаціі, підвищеної температури, млявості.

- Захисту від ускладнень  вірусноі інфекціЇ, а саме загострюваннь хронічних бактеріальних захворювань.

- Покращення стану ЛОР - органів та дихальної системи внаслідок скорішого відновлення  слизових  оболонок, позбавлення від мокротиння та нормалізації мікроциркуляції.

- Нормалізаціі серцево-судинної системи на тлі вірусних та бактеріальних інфекцій за рахунок покращення кровообігу та мікроциркуляції в серцевому м‘язі та перешкоджанню підвішеної в‘язкості крові.

- Зменшення тяжкості перебігу інфекції швидшого виведення токсинів з организму та нормалізації температури.

- Більш швидкого відновлення після ГРВІ та грипу, повернення активності та працездатності, зменшення астенічних станів.

Спосіб застосування:

- по 1 капсулі на добу з метою профілактики та посилення імунітету, не залежно від прийому їжї.

- по 1 капсулі двічі на добу на тлі вірусної або бактеріальної інфекції.

Рекомендований курс прийому: від 10 днів до 3х місяців, з 2х тижневою перервою між курсами