Гідрофільна олія з саліциловою кислотою для жирної шкіри з комедонами і розширеними порами
Склад:інфуз подорожника;полісорбат 80;саліцилова кислота;молочна кислота;екстракт лаванди;СО2 екстракт лавра;ефірна олія ромашки, м'яти і лимона .
Перед використанням взбовтайте
100мл.
Олія просочується в глибокі шари шкіри, прекрасно очищає пори, виводить увесь бруд та розтворяє сальні пробки, балансує вироблення шкірного сала і насичує епідерміс вологою, попереджає прояв сухості і лущень. Потужно живить і зволожує, надає ніжне очищення, делікатно ексфолює і прибирає ороговилі частинки клітинок. Балансує водно-жировий бар'єр, не порушує захисних властивостей дерми, утримує необхідний рівень вологи в шкірі.
Гідрофільна олія — це засіб для глибокого очищення та зняття макіяжу зі шкіри обличчя. Олії та емульгатори, що входять до складу продукту, здатні розчиняти забруднення та декоративну косметику, зокрема водостійку. При очищенні шкіри гідрофільна олія діє дбайливо та безпечно: вона не травмує епідерміс, а, навпаки, доглядає за ним.
Завдяки особливому складу гідрофільне масло при контакті з водою перетворюється в легку емульсію і без особливих зусиль змивається. На обличчі не лишається жирна плівка. На відміну від звичайних пінок і гелів для вмивання гідрофільна олія легко справляється з розчиненням масляних забруднень, які потрапляють глибоко в пори, як-от надлишок шкірного сала, декоративна косметика, тональний крем, spf-засіб.
У складі гідрофільної олії немає агресивних компонентів. Продукт можна використовувати щоденно: він не пересушує шкіру та не виснажує її захисний бар’єр.
Властивості гідрофільного масла — це не міф. Продукт і справді корисний для шкіри. При нанесенні на шкіру він потрапляє глибоко в пори, розчиняє забруднення та під дією води перетворюється на спеціальну емульсію. У такому стані засіб легко змити теплою водою разом із забрудненнями та косметикою. Олія не порушує кислотно-лужний баланс епідермісу.
Власницям проблемної чи жирної шкіри особливо важливо правильно очищати її. Неякісне очищення, при якому на шкірному шарі залишаються відмерлі частинки, декоративна косметика та інші забруднення, може спровокувати нові висипання. Запобігти цьому можна з якісним доглядом і глибоким очищенням, у чому допомагає гідрофільна олія.
Ось як слід очищати шкіру обличчя за допомогою гідрофільної олії:
Видавити потрібну кількість продукту в руку та розподілити по долонях.
Нанести засіб на суху шкіру обличчя. Не наносит на шкіру навколо очей .Так як олійка має у складі саліцилова кислоту !
Втирати гідрофільну олію у шкірний шар м’якими масажними рухами протягом 30 секунд.
Додати невелику кількість теплої води та продовжити масажувати обличчя, щоб олія перетворилася на емульсію й остаточно забрала все забруднення зі шкіри.
Змити залишки засобу теплою водою.
Витерти обличчя паперовим рушником.
Наступний етап очищення — вмитися з використанням пінки або гелю.
Чи потрібно змивати гідрофільну олію
Ті, хто лише знайомиться з таким продуктом, як гідрофільна олія, можуть не знати всіх правил використання нового засобу. Отже, чи потрібно змивати гідрофільну олію? Так, потрібно, оскільки саме завдяки контакту теплої води з олією чи бальзамом остання перетворюється на емульсію та дозволяє якісно та глибоко очистити шкіру.
Важливо також пам’ятати, що гідрофільну олію або бальзам не можна використовувати самостійно, лише як один повноцінний етап очищення. Обов’язковою умовою є змивання засобу теплою водою та подальше використання гелю або пінки для вмивання. Гідрофільна олія — це перший етап очищення, гель чи пінка — другий етап.!