☘ Функціональні шорти softshell від Tchibo (Німеччина), розміри наші: 48-50 (42 євро)

Стартовая цена - 110 грн

Шаг ставки - 20 грн

Товар продан 2 раза

Торги закрыты


На Кашалоте 5 лет
493,3 тыс. лотов

О товаре

Жіночі функціональні шорти софтшелл - ідеальне рішення для будь-якої активності на природі. Легкий, гнучкий та міцний матеріал робить їх ідеальними для активного відпочинку. Шорти також мають покриття DryActive Plus, що робить їх дихаючими, гніти відтікають від тіла і швидко висихають.

Функціональні та зручні

Еластичний матеріал робить шорти надзвичайно приємними на дотик, забезпечуючи високий комфорт при носінні. Коротка бічна щілина гарантує свободу руху, а дві щілинні кишені вмістять будь-які дрібні предмети.

Мода

нормальний зріз

Колір

темно-синій

Матеріал

100% поліестер

****************************************

ПОТ: 42 см

Напівобхват стегон: 52 см

Довжина: 52 см

*******************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

******

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.