Фірменна River Island сумочка з лак.шкіри + атлас. Ідеал стан . Не пропустіть !!!

Стартовая цена - 279 грн

Блиц-цена - 279 грн

Шаг ставки - 20 грн

Торги закрыты


На Кашалоте 6 лет
1,9 тыс. лотов

Укрпочта
Предоплата на карту/счет
Возврата и обмена нет

О товаре

ШАНОВНІ ПОКУПЦІ ВЕЛИКА ПРОСЬБА ПРОЧИТАТИ ОГОЛОШЕННЯ ВІД ПОЧАТКУ І ДО КІНЦЯ.

Продам фірменну ( еліт. сток ) сумочку бренду .River Island з лакованої шкіри + атлас в стані нової без слідів носіння з іголочкою. Сумочка має всередині одне відділення і один маленький карманчик на замочку для дрібниць , а зовні впереді має ще один карманчик на замочку. Дві ручки в сумочці такого розміру, що можна її носити в руках, на руці і на плечі. Бренд вказаний всередині на лайбі карманчика, зовні впереді на лайбі желізній і впереді на ручці у вигляді брілка з двох букв R I . Верх сумочки мягенька лакована еко - шкіра + плотний атлас, а всередині підкладочка - мягенький атлас. Фурнітура в сумочці під срібло. ЗАМІРИ зроблені зовні - висота - 16 см., см., ширина уверху, 23 см., ширина по середині - 25 см.,, ширина дна - 8,5 см., висота з ручками - 32 см,довжина ручок від колечок на ручках - 48 см. БЕЗ торгу, обміну і повернення. Пересилаю УП і Новою поштою за ваш рахунок при отриманні, товар тільки пересилаю, не підношу і не зустрічаюсь . Наложним платіжем не відсилаю. На руці і плечі фото не роблю. Всі запитання під час аукціону. Комісію за не викуп не принімаю. Ставимо ставки обдуманно! Оплати принімаю в сроки встановлені регламентом сайту.

При оплаті враховуємо комісію банку. Оплата на карточку Приват банку. Дивіться всі мої лоти. https://kashalot.com/aukcion/loty/?self_ref=top-nav-mylots

Комбіную лоти безкоштовно. Більше фото по силці https://kloomba.com/o/river-island-frmenriver-island-sumochka-z-ekolakshkri-47898313/ Гарного дня і вдалих покупок )))