☘ Ефектне плаття з шерстю від Tchibo (Німеччина), розміри наші: 50-54 (44/46 євро)

Стартовая цена - 250 грн

Блиц-цена - 250 грн

Шаг ставки - 20 грн

Торги закрыты


На Кашалоте 5 лет
607,9 тыс. лотов

Укрпочта, Новая почта
Предоплата на карту/счет
Возврата и обмена нет

О товаре

Це плаття-туніка з вмістом теплою вовни універсальне по стилю. Дві декоративні блискавки і декоративна строчка підкреслюють область талії і стегна. Класично елегантне з довгими рукавами і вирізом човни, ребристим краєм і манжетами, а також злегка довгою спинкою з заокругленим краєм.

Склад: 66% акрилу, 24% вовни, 10% поліаміду

****************************************

заміри:

ПОГ - 57 см, тягнеться

ПОТ: 56 см

Напівохват стегон - 60 см.

Довжина рукава - 64 см

Довжина - 85 см

****************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см.

Де вказано розмір - зрізано назва бренду на підкладці, як і на більшості товарах tcm Tchibo, зовні звичайно ж непомітно. Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

******

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.