☘ Джинси для створення елегантного образу, Tchibo (Німеччина), рр. наші: 54-56 (48 євро)

Стартовая цена - 180 грн

Блиц-цена - 180 грн

Шаг ставки - 10 грн

Товар продан 1 раз

Торги закрыты


На Кашалоте 5 лет
433,2 тыс. лотов

Укрпочта, Новая почта
Предоплата на карту/счет, Наложенный платеж, Еще 1
Возврата и обмена нет

О товаре

Молочні джинси просто чудові - і ці дуже особливі! За допомогою двох кишень, що засуваються спереду, та двох накладних кишень іззаду, він пропонує місце для мобільного телефону та інших дрібних предметів. Пояс джинсів має петлі на поясі, блискавку та кнопку. Жіночі штани не тільки чудово виглядають, завдяки високому відсотку органічної бавовни вони також приємно м’які на шкірі. Еластан забезпечує стабільність розмірів, ідеальну посадку та одночасний додатковий комфорт.

Підходить

Знаходиться близько до тіла

колір

молочний

матеріал

78% бавовни (органічно вирощене), 20% поліестер, 2% еластан

****************************************

ПОТ: 50 см

Напівобхват стегон: 54 см

Довжина/крок: 103/76 см

****************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

******

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.