☘ Дощові штани Tchibo (Німеччина) для активних дітей! Не продуваються, не промокають розмір: 14

Стартовая цена - 140 грн

Блиц-цена - 140 грн

Шаг ставки - 20 грн

Торги закрыты


На Кашалоте 5 лет
432,5 тыс. лотов

Укрпочта, Новая почта
Наложенный платеж
Возврата и обмена нет

О товаре

Брюки-софтшелл, що імітують джинси

Модні типи для всіх погоди

Якщо діти люблять проводити час на вулиці під час дощу і вітер, це може бути пов'язано, серед іншого, з відповідною одягом. В ідеалі, вони також включають в себе штани від дощу - і якщо вони виглядають невимушено, так само, як і ті штани від софтшелла, які імітують джинси, звичайно, це не зашкодить.

Вітро- і водонепроникний.

Система Clima Protection з екологічно чистої просоченням робить штани такими ж вітро- і водонепроникними і повітропроникними, а гнучкий зовнішній матеріал забезпечує високий комфорт при носінні і оптимальну свободу рухів.

М'який і теплий

Штани мають підкладку з м'якого теплого мікроволокна, а антіпіллінговое покриття запобігає утворенню моху. Пружний обрізок пояса і ніг полегшує надягання, а відображають елементи ззаду забезпечують кращу видимість навіть в складних умовах освітлення.

*********************************************

колір

Блакитний джинсовий колір

матеріал

Зовнішній матеріал: 92% поліестер, 8% еластан

Підкладка: 100% поліестер

****************************************

ПОТ: 30 см

ПОБ: 48 см

Посадка: 30 см

Довжина: 93 см

Крок: 70 см

****************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

******

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.