Дитячий іграшковий пістолет, машинка (генератор) для створення мильних бульбашок

Стартовая цена - 99 грн

Шаг ставки - 20 грн

Товар продан 1 раз

Торги закрыты


На Кашалоте 6 лет
105 лотов

Укрпочта
Предоплата на карту/счет
Возврата и обмена нет

О товаре

Реальное фото 4,5 такой будет цвет только черный

Вікова група

Від 1 року

Дитячий іграшковий пістолет, машинка (генератор) для створення мильних бульбашок. Іграшковий пістолет - Ідеально підходить для гри в приміщенні або на відкритому повітрі. Відмінна вечірка або подарунок на день народження, фестиваль, для ваших дітей, їм це сподобається. Це екологічно чистий бульбашковий розчин, нешкідливий для дитини і навколишнього середовища. Супер барвисті бульбашки: у нашому пузырчатом бластері є 8 отворів для бульбашок, які можуть видувати сотні різнокольорових бульбашок в хвилину. Ці різнокольорові бульбашки доставлять дітям багато радості. Подаруйте іграшку, яка спонукає дитину вчитися в грі: вона спеціально створена, щоб допомогти вашій дитині розвинути зорово-моторну координацію, оволодіти дрібною моторикою і поліпшити логічне мислення. Це відмінна іграшка, яка також підкреслює важливість командної роботи та співпраці, підтримує творчість і уява покращує за допомогою інтерактивної гри. Ваша дитина може безпечно носити іграшку з собою і насолоджуватися бульбашками. Це забавна інтерактивна іграшка, яка може розважити дитину надовго. Особливості Виготовлена з гиппоалергенно АБС пластик 2 в 1, пухирчасті пістолети і міні-вентилятор. Насичені бульбашки. Безліч мильних бульбашок вилітають з 8 отворами. Міцна герметичність, зручний радіан захоплення. Просте управління, один ключовий міхур. Працює від трьох пальчикових батарейок (формат АА)в комплект не входят

Матеріал

Пластик

Стан

Нове

Колір

Чорний

Дитячий іграшковий пістолет, машинка (генератор) для створення мильних бульбашок.

Іграшковий пістолет BUBBLE GUN BLASTER - Ідеально підходить для гри в приміщенні або на відкритому повітрі. Відмінна вечірка або подарунок на день народження, фестиваль, для ваших дітей, їм це сподобається. Це екологічно чистий бульбашковий розчин, нешкідливий для дитини і навколишнього середовища.

Супер барвисті бульбашки: у нашому пузырчатом бластері є 8 отворів для бульбашок, які можуть видувати сотні різнокольорових бульбашок в хвилину. Ці різнокольорові бульбашки доставлять дітям багато радості.

Подаруйте іграшку, яка спонукає дитину вчитися в грі: вона спеціально створена, щоб допомогти вашій дитині розвинути зорово-моторну координацію, оволодіти дрібною моторикою і поліпшити логічне мислення.

Це відмінна іграшка, яка також підкреслює важливість командної роботи та співпраці, підтримує творчість і уява покращує за допомогою інтерактивної гри.

Ваша дитина може безпечно носити іграшку з собою і насолоджуватися бульбашками. Це забавна інтерактивна іграшка, яка може розважити дитину надовго.

Особливості BUBBLE GUN BLASTER:

Виготовлена з гиппоалергенно АБС пластик

2 в 1, пухирчасті пістолети і міні-вентилятор.

Насичені бульбашки.

Безліч мильних бульбашок вилітають з 8 отворами.

Міцна герметичність, зручний радіан захоплення.

Просте управління, один ключовий міхур.

Працює від трьох пальчикових батарейок (формат АА). Производитель Китай