California Gold Nutrition, Immune4, средство для укрепления иммунитета, 60 растительных капсул

Стартовая цена - 169 грн

Блиц-цена - 199 грн

Шаг ставки - 10 грн

Торги закрыты


На Кашалоте 3 года
13 лотов

Укрпочта
Предоплата на карту/счет
Возврата и обмена нет

О товаре

Чотири препарата в однім !! Всі чотири єлементи скоротшують період хвороби на грип та ОРЗ , та дозволяють виходити з цього стану без негативних наслідків . Вітаміни Д та С , а також Цинк та Селен також призначають при лікуванні Ковіду та постКовдного стану .

California Gold Nutrition Immune 4 допомагає захистити ваш організм, забезпечуючи додаткову підтримку імунної системи, коли ви в ній особливо потребуєте. Добавка містить клінічно досліджені вітаміни і мінерали, які сприяють зміцненню імунітету.

Вітамін C - антиоксидант, що підсилює функції білих кров'яних тілець і власне виробництво організмом імунних з'єднань, які, як відомо, допомагають боротися з вірусами і бактеріями.

Вітамін D - грає критично важливу роль у посиленні реакції імунної системи, коли вона виникає, і може допомогти захистити організм від респіраторних інфекцій.

Цинк - коли рівень цинку низький, загальна імунна функція різко падає, особливо активність лейкоцитів, яка має критичне значення для протистояння вторгненням бактерій і вірусів.

Селен - грає важливу роль в зміцненні імунітету, особливо функції вилочкової залози, головного «контролюючого органу» імунної системи.

Рекомендації щодо застосування

Приймати по 1 капсулі один або два рази на день під час їжі.

Рекомендується приймати препарат курсами по 3-4 тижні два рази в рік в осінньо зимовий період.

Термін прідатності 12.23

Предоплата на карту Приват . Оплата УП при отриманні .

Будь ласка всі питання до ставки ., з задоволенням відповім .

Приемних покупок .