Бренд Primark - Оригінал з кодом сумка-.кросбоді з еко -шкіри стан нової ..

Стартовая цена - 459 грн

Блиц-цена - 459 грн

Шаг ставки - 20 грн

Торги закрыты


На Кашалоте 6 лет
2,0 тыс. лотов

Укрпочта
Предоплата на карту/счет
Возврата и обмена нет

О товаре

ШАНОВНІ ПОКУПЦІ ВЕЛИКА ПРОСЬБА ПРОЧИТАТИ ОГОЛОШЕННЯ ВІД ПОЧАТКУ І ДО КІНЦЯ.

Продам ( елітний сток ) брендовську Primark сумку - кросбоді стан нової без паперових бірок з іголочкою - оригінал з кодом. з добротної европейської еко - шкіри. Має одне велике відділення, всередині має три карманчика для мелочі, одне з них на замочку, защипається сумочка на замочок, зовні має з однієї сторони кутасик для краси, ручка з обох сторін починається з гарної цепочки , а дальше продовжується ремішок, фурнітура в сумочці зроблена під золото . Сумочка дуже якісна, гарна , покупкою залишитися задоволені. ЗАМІРИ - ширина по середині - 33 см., висота по середині - 25 см., ширина дна - 14,5 см., довжина ручки - 1 м. 24 см. ЗАМІРИ зроблені зовні.

БЕЗ торгу, обміну і повернення. Пересилаю УП і Новою поштою за ваш рахунок при отриманні, товар тільки пересилаю, не підношу і не зустрічаюсь. Наложним платіжем не відсилаю.

На руці і плечі фото не роблю.

Всі запитання під час аукціону.

Комісію за не викуп не принімаю. Ставимо ставки обдуманно!

Оплати принімаю в сроки встановлені регламентом сайту. При оплаті враховуємо комісію банку. Оплата на мою карточку Приват банку. Дивіться всі мої лоти. https://kashalot.com/aukcion/loty/?self_ref=top-nav-mylots

Гарного дня і вдалих покупок )))