Бренд.Marina Galanti ( Італія ) - оригінал ( еліт. сток ) велика сумка - шопер

Стартовая цена - 729 грн

Блиц-цена - 729 грн

Шаг ставки - 20 грн

Торги закрыты


На Кашалоте 6 лет
1,9 тыс. лотов

Укрпочта
Предоплата на карту/счет
Возврата и обмена нет

О товаре

ШАНОВНІ ПОКУПЦІ ВЕЛИКА ПРОСЬБА ПРОЧИТАТИ ОГОЛОШЕННЯ ВІД ПОЧАТКУ І ДО КІНЦЯ.

Продам фірменну велику сумку - шопер італійського бренду Marina Galanti - оригінал з кодом , етикетка з кодом находиться вшита всередині карманчика виробник ( фабричний Китай ) , в ідеальному стані бех ньюансів , колір мраморний - голубий з сірим, має всередині одне велике відділення, три маленьких карманчика для мелочі - одне із них на замочку, має сумочка дві малі ручки для носіння в руках і одну велику ручку - пояс на плече, всередині малих ручок є мягкі подушечки від натирання, також на малій ручці є брілок з іменем бренду, защипається сумка на добротний желізний замок на повзунку якого теж вибитий імя бренду, всередині на карманчику , який защипається на замочок є лейба на якому теж вибитий імя бренду. Фурнітура зроблена під серебро. Сумка зроблена з якісного европейського шкірзамінника - він мягенький і приємний на дотик. Всередині сумки на підкладці теж у виді сердечок вибитий бренд сумки. Сумочка не каркасна, а мягенька, приємна на дотик, легенька і зручна. Якість бренду на висоті. Бренд не є із дешевих, що можна переконатися в інтернеті. Попупкою залишитися задоволені. ЗАМІРИ - висота по середині - 31 см., ширина по середині - 57 см., ширина дна - 18 см., висота з ручками - 43 см., довжина довгої ручки - пояс - 1 м 25 см. ЗАМІРИ зроблені зовні. БЕЗ торгу, обміну і повернення.

Пересилаю УП і Новою поштою за ваш рахунок при отриманні, товар тільки пересилаю, не підношу і не зустрічаюсь.

Наложним платіжем не відсилаю. На руці і плечі фото не роблю. Всі запитання під час аукціону. Комісію за не викуп не принімаю. Ставимо ставки обдуманно!

Оплати принімаю в сроки встановлені регламентом сайту. При оплаті враховуємо комісію банку. Оплата на мою карточку Приват банку. Дивіться всі мої лоти. https://kashalot.com/aukcion/loty/?self_ref=top-nav-mylots

Гарного дня і вдалих покупок )))