Блиск для губ Radiant Vinyl Gloss Long Lasting тон 2

Стартовая цена - 10 грн

Блиц-цена - 125 грн

Шаг ставки - 5 грн

Товар продан 1 раз

Торги закрыты


На Кашалоте меньше года
415 лотов

Укрпочта, Новая почта
Предоплата на карту/счет
Возврата и обмена нет

О товаре

Смотрите другие мои лоты,срок до 2022.остаток 80% Освіжити макіяж, додати губам сяйво і блиск зможе тільки блиск для губ. Але часто представниці прекрасної статі не використовують цей косметичний засіб через великий відсоток неякісної продукції. Такі блиски роблять губи стягнутими і липкими, розмазуються і, таким чином, губи втрачають привабливість. ТМ Radiant випустила власну лінійку блисків для губ Vinyl Gloss, які гарантують бездоганність покриття, сяйво і комфорт шкіри протягом шести годин.

Косметичний продукт відрізняється якісним складом, в якому присутні корисні компоненти для ніжної шкіри губ. Це натуральні масла, що наповнюють шкіру вологою і створюють максимально комфортні умови нанесення засобу для губ.

Із використанням цього засобу, ваші губки будуть гладкі і м'які. Правильна концентрація кольорових пігментів блиску подарує насичений, стійкий колір, а різноманітність відтінків дозволить вибрати найбільш відповідний вам блиск для губ Vinyl Gloss. Потіште себе і оточуючих не тільки гарним макіяжем, але і чарівною посмішкою!