☘ Багатофункціональна швидковисихаюча кепка від Tchibo (Німеччина), розмір універсальний

Стартовая цена - 128 грн

Шаг ставки - 10 грн

Товар продан 14 раз

Торги закрыты


На Кашалоте 5 лет
499,9 тыс. лотов

О товаре

Ця кепка - ідеальний аксесуар для активного відпочинку - з його гнучкою смугою вона особливо мінлива. Як козирка захищає область очей від прямих сонячних променів, а також забезпечує захист від сонця для голови.

Завдяки DryActive Plus матеріал кепки є дихаючим і швидковисихаючим. Гнучкий козирок робить аксесуари особливо малими.

Видошукач 2 в 1 ідеально підходить для тренувань і створює комфортний відтінок, особливо влітку. Спортивний аксесуар можна носити як в вигляді козирка, так і у вигляді капелюха, а завдяки обладнанню DryActive Plus він зв'язується, швидко сохне і забезпечує передачу вологи. З його шнурками, його розмір можна регулювати за бажанням. Завдяки гнучкому козирка, капелюх можна стиснути і зберігати.

Колір як на фото

матеріал

100% поліестер

*************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

******

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.