Акумуляторний Вакуумний пристрій для чистки шкіри Yobuno Y002

Стартова ціна - 350 грн

Бліц-ціна - 350 грн

Крок ставки - 20 грн

Торги закриті


На Кашалоті 4 роки
107 лотів

Укрпошта, Нова пошта
Передоплата на картку/рахунок
Повернення та обміну немає

Про товар

Надірвана упаковка при*відкриті

【5 рівнів】 Порівнюючи з традиційною 3-швидкісною конструкцією, засіб для видалення чорних цяток Yobuno має 5 рівнів на вибір, що спрощує вибір відповідного рівня всмоктування для різних типів шкіри.

【3 всмоктувальні головки】 Засіб для видалення чорних цяток Yobuno має 3 всмоктувальні головки різних розмірів і форм. Велика кругла сосальна головка для видалення стійких чорних цяток; маленький для загальної проблеми з чорними крапками та овальний для чорних цяток у зоні крил носа. Овальна головка також може використовуватися для видалення тонких ліній.

【Міцний і безпечний】 Повітряний насос може створювати максимальну силу всмоктування 60 кПа, що дає обладнанню досить потужності для видалення стійких чорних цяток. Він має 3 всмоктувальні головки, і всі вони виготовлені з високоякісного пластику, тому в наших користувачів немає проблем з алергією.

【Інтуїтивно зрозумілий дизайн і елегантний зовнішній вигляд】 Ручка розроблена відповідно до людських принципів, щоб забезпечити плавніше та легше використання. Він також має класичну форму та кольори, як-от слонова кістка та золото, відповідно до популярної естетики. Загальний стиль простий і елегантний і підходить для всіх груп користувачів.

【Надійна якість】 Yobuno Y2 — засіб для видалення чорних цяток, призначений для розв'язання різних проблем зі шкірою, особливо проблеми з чорними цятками.