Ацкия-блиц! Profi Effect Styling mousse Мусс (пенка) для укладки волос! Yltrastrong active care!

Стартовая цена - 49 грн

Блиц-цена - 49 грн

Шаг ставки - 20 грн

Торги закрыты


На Кашалоте 4 года
25,0 тыс. лотов

Укрпочта, Новая почта
Предоплата на карту/счет
Возврата и обмена нет

О товаре

Мус (пінка) для волосся ультрасильної фіксації - доглядає, захищає, допомагає створити бездоганну зачіску та робить волосся здоровим на вигляд!

ПРОФЕСІЙНИЙ ДРОГЛЯД В ДОМАШНІХ УМОВАХ!

ЛОТ - 1 балон мусу. Декілька за домовленістю.

Використовувати може, як жінками, так і чоловіками (перевірено - в захваті всі)))!

ВЕЛИКИЙ об'єм, порівняно з аналогами

Чудовий мус для укладання волосся з комплексом вітамінів, що живлять волосся, бережно доглядають за ним та сприяють їх сяянню!

За дпомогою даного мусу зачіска буде бездоганною, не обтяженою, волосся - здоровим та сяючим, захищем від шкідливих факторів навколишнього середовища та методів укладки!

Спосіб застосування:

Балон струсити протягом 3-5 с! Для отримання мусу тримати балон дозатором вниз і видавити на долоню необхідну кількість мусу! Рівномірно нанести на вологе або сухе волосся! Надати волоссю бажану форму звичним для Вас способом!

Головне, що волосся вже с перших використань стає більш красивим та доглянутим, набуває здорового блиску (адже мус працює весь час перебування на волоссі і живить його вітамінами) + бездоганна, добре зафіксована зачіска, не обтяжена і шикарна!

Будьте неперевершено красиві з доглянутим, захищеним, збагаченим волоссям, сформованим в бездоганну, неперевершену зачіску!!!

Возможна оплата на Кашалот.