Аукцион
Клуб
Справочный центр Пользовательское соглашение Политика конфиденциальности Компании
Другие проекты
Клумба Спешка Булавка
Кашалот українською
Google Play
TaniaB
Была на сайте 24 березня
г. Ровно
На Кашалоте с 30 июля 2016
Я на КлумбеЯ на Клумбе
Я на СпешкеЯ на Спешке
Личка
  • Обзор
  • Лоты 1
  • Отзывы 78
  • Записи 32

Записи в Клубе TaniaB 

  • Б/У вещи: продавалка 2
  • Барахолка. Детская одежда для мальчиков 1
  • Барахолка. Дитяче взуття для хлопчиків 2
  • Барахолка. Женская одежда 3
  • Віддам даром 4
  • Вакцинатор або щепленням ТАК 1
  • Головний клуб 5
  • Здоров'я дітей 1
  • Кулінарні рецепти
  • Мене бісить. 1
  • Продавалочка - отдавалочка 6
  • Прольоти 1
  • Шукаю товари 8
  • Экономь-Ка с Пломбирочкой и Ко 1
Кулінарні рецепти 23 апреля 2020, 18:10

Хвастаюсь!!!

Дякую кашалоту та дівчатам за конкурс та лайки! Я до цього жодного разу ніде не вигравала, тож була мега щаслива після оголошення результатів! Окреме дякую за подарунок- я просто в захваті!!! Тепер на кухню тільки так!

…

Читать далее...
TaniaB
28 комментариев 46
Кулінарні рецепти 19 апреля 2020, 23:08

За що я люблю Великдень!

Великдень для мене особливе сімейне свято! Обов'язково в цей день родиною збираємось за столом. Саме вночі, після служби( на якій ми правда не були, зате дивились трансляцію з нашої церкви)

В нічну пору куштуємо тільки пасочки і яйця, але які вони в цей час доби смачні!!! …

Читать далее...
TaniaB
30 комментариев 101
Кулінарні рецепти 15 апреля 2020, 00:11

Легко! Просто і дуже смачно! Моє меню на день)

Ну, що) День закінчився, а значить час нічних "жриць" настав)) я б хотіла показати, що я поїдаю, коли діти вже сплять, а чоловік не бачить:hamburger::poultry_leg::cookie:, але нехай це так і буде у секреті) Тому представлю тільки денне меню.

Цей день я була майже на правильному харчуванні, правда ранки в мене майже завжди правильні, це вже далі як піде... День же довгий)

На сніданок була вівсяна каша з медом, корицею та сухофруктами. Навіть чоловік, який не їсть вівсянки її полюбив. А як я полюбила- швидко, смачно і ситно))) ну, швидкість тут таки основна перевага. Отже, використала вівсянку, воду, вялену журавлину, курагу,…

Читать далее...
TaniaB
11 комментариев 40
Кулінарні рецепти 6 апреля 2020, 18:16

Обережно! Росте талія! Меню вихідного дня!

Неділя видалась для мене тяжкою, бо я весь день не виходила з кухні, але зате мої чоловіки лишились задоволені)

Одразу зауважу, що так багато я не печу щодня, але маю деякий "бзик" - якщо вмикаю духовку, то однією стравою ніколи не обмежуюсь)

Починалось все просто- на сніданок булгур з м'ясом та овочами. Просто, бо закинула все у мультиварку, тому моєї роботи тут мінімум. Використала: булгур, м'ясо свинини, моркву, спаржеву квасолю, горошок, кукурудзу, шпинат ( в мене все заморожене). Час приготування: 5 хв моєї роботи, 1 год - мультиварки. Не забуваємо, мама встає раніше всіх)))

…
Читать далее...
TaniaB
5 комментариев 20
Кулінарні рецепти 13 декабря 2018, 23:38

Сирна ялинка (на конкурс)

Привіт. Я Таня і я сироман) А ще я з тих жінок, які не люблять проводити час на кухні. Тому сьогодні покажу Вам рецепт смачної , а головне - легкої у приготуванні - закуски)

Випічку люблять всі, а особливо з листкового тіста, але возитися з ним треба довго і не у кожного є стільки вільного часу. Тому є чудова альтернатива - готове тісто. Запікається швидко і без особливих турбот, а головне - однаково добре поєднується як з солодкою начинкою, так і з солоною, наприклад, такою як сир.

Отже, що нам знадобиться:

- тісто листове 0,5 кг

…
Читать далее...
TaniaB
9 комментариев 106
  • 1
  • Безопасность
  • Соглашение
  • Приложение
  • Карта сайта
  • Написать