Отзывы о roma123 отрицательные

положительных - 2619 отрицательных - 8

Відмова від лоту. Марно витрачений час! Відгук для повернення комісії.
Dress_Code_ 6 груд. 23
Дополнение продавца
НЕ РЕКОМЕНДУЮ ПОКУПЦЯ!!! Робить ставку, після завершення аукціону починає нав'язувати свої правила і вимагати, щоб я робила так, як хоче тільки вона. Дає поради за які ніхто не питає (що є невихованністю). Витрачає час на назрозумілі переписки, оплати (аж 39грн зі словами "я вам дарую" але мені не потрібні ваші кошти, залиште собі), поверненням коштів. Невже за 8 років на кашалоті так важко прочитати правила та зрозуміти їх)) це не так і складно. ще пише у відповідь негативний відгук, що взагалі є незрозумілим. Вас ніхто тут не чіпав. Самі робите ставки та влаштовуєте цирк.
12 груд., 2023
Ответ покупателя
Цирк ,то це робите ви,до речі ,ви повернули мені лишні гроші,я вам про це зразу написала,і повернула їх назад вам,совість в мене чиста.А покупці хай знають,що з вами краще не зв'язуватись. Доброго дня, дякую 2 груд. Скажіть будь ласка,чи можна повернути вам комісію за лот? Не подивилась що вони маленькі...а ще за пересилку заплатити,то виходить дорого. Dress_Code_ 2 груд. Ні 2 груд. Чому ні? Я скину вам 10 грн на кашалот Dress_Code_ 2 груд. Ні, бо не приймаю комісію! 2 груд. То поставите ще раз їх 2 груд. Я теж продавець... І входю в положення людей Dress_Code_ 2 груд. Дякую за пораду, але я не питала що мені робити 2 груд. То може домовимося? Dress_Code_ 2 груд. Я вам вже відповіла 2 рази. Давайте не будемо витрачали час на листування. 2 груд. 2 груд. Щойно оплатила! 2 груд. Відправляти мені не потрібно! Я вам їх дарую Dress_Code_ 2 груд. Напишіть куди відправляти 2 груд. Говорю вдруге .. мені вони не потрібні. 2 груд. Це вам благодійність...подарунок на Миколая
16 груд., 2023
Машинку получила очень быстро. Упаковани была очень хорошо. Сама машинка была в не рабочем состоянии. Требовался небольшой ремонт. Починить удалось. Но хотелось купить на подарок. Прийдется искать другой подарок. Зря потраченное время.
oov14 18 груд. 17
Лот не продан по выигрышной ставке
kapitoshka 14 серп. 16
Выигранный мной лот продавец не продал!!!! Не рекомендую!!!!
Fialk_a 7 серп. 16
Продавец отказался продавать выигранный лот
Ksushka 6 серп. 16
Виграний на аукціоні лот не проданий.
Romaschka 25 лип. 16
Отказ продать лот, увы. Извините. Не рекомендую.
vikaodessa 17 черв. 16
Продавец отказался продавать вещь, выставленную на аукцион, не за блиц-цену.
svet12 28 жовт. 15