Отзывы о Olenka_StoK отрицательные

положительных - 2811 отрицательных - 4

Відгук для повернення комісії. Відмова від лота. Не рекомендую
Dress_Code_ 15 лют. 24
Ответ покупателя
Так відмовилась від лота після того як продавець сказав що мені його не вишле , хоча лот був вже оплачен, я просто вчасно не вказала адресу. Не вам тут про порядність писати. Коли ви мені продали товар не з тим розміром, бо в лоті не виправили розмір , я не лишила негативний відгук, лишала тільки позитивні вам відгуки, а покупок у вас було чимало зроблено , ви ж навіть одного позитивного відгуку не лишили. Але коли я протермінувала оплату на півдня і попросила зачекати ще одну ставку , ви почали писати негативні відгуки за той товар, який навіть не продали мені. Жалкую що звʼязалась з вами, більше немає чого доповнити , та і не варто.
16 лют., 2024
Відгук для повернення комісії. Протермінована оплата
Dress_Code_ 15 лют. 24
Ответ покупателя
Лоти оплатила, попросила почекати ще один, бо була ставка, Потім продавець відмовився продавати оплачені лоти , гроші повернув. І це при тому що у цієї «людини « купувала більше 30 товарів, Так , і ще я просрочила оплату одного товару на пів дня, мабуть це злочин) Окремо не можу не погодитись з іншими покупцями які пісали відповіді на відгуки, будьте дуже уважні з цією «ЛЮДИНОЮ» Вона впевнена що всі відгуки модератор негативні видалить,
16 лют., 2024
Дополнение продавца
Я у вас постійно приймала протерміновані оплати, пролистайте 30 замовлень та відкрийте очі, навіть слова поганого вам не писала. Але від вас постійно незадоволення! Ви самі відмовились від лотів, а через 5 днів передумали. Вибачте, але це так не працює, ми не в дитячому садочку щоб гратися в "передумала" ! Перечитайте в повідомленнях весь свій бруд, який вилили на мене, може зрозумієте чому з вами не хочуть йти на компроміси (хоча я і не зобов'язана після такого).
16 лют., 2024
Если резюмировать всю покупку - то за 800 грн я купила набор подштанников из обычного одинарного джерси, самый бюджетный вариант в Лего . С превеликим удовольствием отправила бы это все назад .
Комплект домашніх штанів Німеччина р. 122-128
Бюджетные, назначение не понятно . Обычный одинарный джерси ,который почти не тянется , но деформируется в процессе носки . Отсутвие манжетов по низу указывает скорее всего на нижнее белье. Но бельевой трикотаж должен был эластичным В Лего обычно качественные функциональные вещи ,эти явно не вписались , поэтому в стоке .
asyaG 15 бер. 23
Ответ продавца
Якщо резюмувати ваги відгуки, то нічого не сказати … Зробили покупку більш 2 тижнів назад, а відгуки тільки зараз Повторюсь , буває таке що бірки зрізає магазин, тому є завжди зв‘язок зі мною 24/7, завжди відповідаю швидко, А ви мені навіть не написали, а відразу відгуки. Всі мої покупці мене знають, що при любій незрозумілій ситуації завжди вирішую конфлікти і непорозуміння в користь покупців . Тому що я людина чесна і відповідальна. І ще, якщо щось не зрозуміло по лотах , то покупці завжди питають. Гарног дня)
15 бер., 2023
Дополнение покупателя
Я забрала посылки, на следующий день распечатала, увидела товар и написала отзыв . Оплатила вовремя . Никогда бы не приобрела подобные товары офлайн , это издержки интернет - аукционов. Оценив оплаченную сумму и товар , сделала вывод, что лучше купит онлайн в проверенных next, reserved и др с возможностью оплатить при получении или вернуть без проблем в течении 14 раб дней после получения .
16 бер., 2023
Также не рекомендую продавца по причине того, что нет в описании состава ткани . А пижамы из синтетики у европейского производителя встречаю впервые .
Трикотажна піжамна кофта р.152
Пижамный верх ищ синтетики также уходит в контейнер , 130 грн а мусор
asyaG 15 бер. 23
Ответ продавца
Дякую, негативним відгукам теж має бути місце)
15 бер., 2023