Отзывы о Milana06 отрицательные

положительных - 550 отрицательных - 1

Лот не продано ! Продавець на сайті регулярно , але реквізити так і не надали, тому нічого особистого до продавця Лот не продано !
Alleksandra 5 серп. 22
Ответ продавца
Покупцю ситуацію уточнила так як змушена була перевірити наявність на складі і у зв'язку з сімейними обставинами перевірити своєчасно не мала змоги тому і реквізити не були надані.. Дуже шкода що у воєнний стан коли у зв'язку з багатим обставинами не все можна зробити вчасно людині хочеться сидіти і залишати негатив при тому що ніяких витрат він за собою не несе.
6 серп., 2022
Дополнение покупателя
Поточню ,цей продавець на сайті регулярно додавала лоти, заходила декілька разів на день , за виграний лот тиша і тільки після залишеного відгуку продавчиня прокинулась , читати невстигаєш:не додивилась що розмір не відповідає, похорон дядька теж сюди, сподівання на людяність іще купа оправдовувань, тільки до чого це все ? У аукціону є правила :протягом доби по закінченню аукціону продавець повинен надати реквізити , минуло 3 доби.... Тиша ..... Тому повторюю нічого особистого до продавця , ЛОТ НЕ ПРОДАНО ! ПОРАДА : Перед додаванням лота впевніться в наявності товару та у відповідності розміру
6 серп., 2022