Отзывы о Liana2020 отрицательные

положительных - 16 отрицательных - 5

лот не викуплено
NATKA1988 24 груд. 22
лот не викуплено
NATKA1988 24 груд. 22
На профіль надійшла скарга. Рекомендуємо утриматися від покупок у продавця до з'ясування всіх обставин.
Kashalot 22 груд. 22
лот не оплачен
kolotova1oksana 11 жовт. 22
На жаль не можу рекомендувати, оскільки лот викупити продавець не надав можливості! Я оплатила за лот і чекала відправки, але лот не відправляли і вказували на це певні причини....я чекала...чекала,але виявилося даремно. Продавець так і не відправив лот.Добре хоч кошти повернули.Жалко витраченого часу і нервів. Кожного дня писала продавцю і турбувала його, аджелот не відправлявся.Крім того за два лоти я оплатила з комісією 168 грн, а продавець повернув 165 грн. Можоиво це для когось дрібниці, Але це жне по моїй вині лоти не відправлено?чому я повинна бути спонсором в даній ситуації? Що саме дивно, продавець відправити товар не міг , але продовжував виставляти лоти на цьому сайті.Не рекомендую!
rogovtutnet 17 черв. 22
Ответ продавца
Я жива людина,в якої можуть бути проблеми,хвороби і тд. Я Вас більше трьох разів просила надати карту на повернення коштів.
17 черв., 2022
Дополнение покупателя
Я вас розумію, але выдправити ви не могли, а при цьому продовжували торгувати на цьому сайті! Відгук залишаю, оскільки модератори сказали написати як пройшли торги, от я і вказала всі моменти!
17 черв., 2022