Скільки грошей,вашій сім'ї ,вистачає на продукти?

Всім привіт!:blush:

Вчора шукала цю інформацію на сайті Кашалот, та видає теми за 2017,18,19 роки. На жаль, життя значно дорожче стало.

В нас на 2 дорослих та 2 дітей 8 та 10 років виходить близько 8000 на місяць. Можливо більше....хочу місяць позаписувати витрати, але аж моторошно від думки, що може перевалити за 10 ку....

Запитали брата, їх троє дорослих. Той каже, що 3_4 тисячі виходить:thinking::rolling_eyes: Що?? Це серйозно, так можливо?? В мене в голові ця інформація не вкладається...

Діліться, як у вас?:blush::wink:


Теги: витрати на харчування, витрати на харчування на сiмю

371 комментарий

  • Annna 27 декабря 2023, 08:42 17

    То може, 3-4 т на тиждень?

  • 3 комментария
  • Annna 27 декабря 2023, 09:09 6

    @Kowwka Та не вийде на таку суму нормально їсти.
    Це м'ясо, яйця, сир, ковбасу зовсім не купувати?
    Або тільки шиї та пупки, сирний продукт ...
    Їсти каші та консервацію, бо свіжі овочі теж дорогі

  • Annna 27 декабря 2023, 09:16 11

    @Annna Або. Ваш брат літом вирощував городину, наробив запасів та консервації, купив свиню та курей - забив морозильну камеру. І тепер витрачає гроші лише на хліб, молочку, каші, макарони, а солодке не їдять зовсім.
    Або дуже бреше, бо в магазині був останній раз років зо 3 назад.
    Зараз поход в магвз за продуктами 700 - 1000 грн

  • Комментарий удалён

  • Комментарий удалён

  • 18 комментариев
  • Kowwka 27 декабря 2023, 16:42

    @Antonina777 Затем, чтоб была. В дополнение. Иногда вместо мяса.

  • Kowwka 27 декабря 2023, 17:24 1

    @Antonina777 Извините, но я не понимаю, с чем мне нужно определиться? Я не просила учить меня экономить. Умею и сама:blush: Если нужно будет - сможем прожить и на 5000,/ запасы позволяют. Только чувствовать себя бомжом нет желания

  • Kotya_3 27 декабря 2023, 17:28 4

    @Antonina777 Никогда не понимала, зачем что-то к чаю?
    Ведь сам по себе чай - очень вкусный напиток. Зачем этот вкус перебивать чем-то?
    Так же не понимаю, зачем покупать майонез, кетчуп, заправки на борщ?
    Про чипсы, сухарики и другую гадость вообще молчу. Туда же и сладкие газировки. У меня и ребенок такое не пьет, реально не любит.
    И на этой всей гадости я существенно экономлю.
    Но никогда не буду экономить на рыбе/мясе/овощах/фруктах/зелени/хорошем растительном масле.

  • GlamKid 27 декабря 2023, 08:43 10

    Я боюсь рахувати, бо це мене морально притісняє і я починаю витрачати більше. Якщо не рахую, а беру, що хочу і люблю, то і гроші є, і смачно їсти

  • Kowwka 27 декабря 2023, 08:47 1

    Щось в цьому є! В мене, здається, так само:rofl:

  • GlamKid 27 декабря 2023, 09:07 3

    Я витрачаю всю зп)

  • Комментарий удалён

  • 4 комментария
  • Kowwka 27 декабря 2023, 17:20

    @Melok Це карткою якщо розраховуватися? То я в приваті можу глянути. Але десь третину купую за готівку...

  • Kris140 27 декабря 2023, 19:58 2

    @Kowwka Я колись спробувала записувати - це мені здалося нереально.

  • Kowwka 27 декабря 2023, 21:42

    @Melok Побачила нижче ,цей додаток теж хвалять. Тож спробую

  • IvanNa1977 27 декабря 2023, 08:53 24

    Вибачте, але Ваш брат або бреше, або просто і близько не підхолить до питання харчування сім"ї) максимум 45грн на день на ДОРОСЛУ людину?) Хоча якщо вони втрьо зарчуються мівіною, то цілком можна вкластися в "бюджет"

  • 3 комментария
  • Torri 27 декабря 2023, 09:14 3

    @Kowwka Знайшли кому вірити, брат якраз може й ходе в магазин 3-4 рази на 3-4 тисячі)) Ви в його жінки спитайте:joy: хоча я знаю одних, вони не тратяться на їжу, економлять все життя, та я таке б не хотіла

  • IvanNa1977 27 декабря 2023, 10:00 2

    @Torri Приблизно так би відповіла моя невістка мабуть ) Бо вона не ходить по магазинах, виключно брат ) Не думаю, що вона орієнтується, який в них бюджет на продукти ))))

  • Kris140 27 декабря 2023, 19:59

    Або можливо він живе в селі або від родичів з села отримує овочі, м'ясо, молочку?

  • IvanNa1977 27 декабря 2023, 08:59 3

    На двох з дитиною в місяць виходить 7-8тисяч, можливо більше.

  • Alex_Raby 27 декабря 2023, 08:59 4

    На 5 дорослих на їжу йде близько 16 тисяч. На 3 тисячі це супи та картопля кожен день. Ну і хлібчик

  • 4 комментария
  • Alex_Raby 27 декабря 2023, 15:30

    @Rita_Rita Так дійсно зручно, коли після початку повномасштабної перемістилися у село, то так і робили, закупили просто всю комору, і собі потрошки як в магазин ходили) зручно дійсно)) але зараз в нас кімнатка малесенька, місця немає, тому картопля не наш варіант, зато каш в нас дай Боже))) ну і про корупцію , є такі, але в моєму оточенні всі або іт, або атомна, або підприємці, або будівельники, то на їжу вистачає, на відпочинок вистачає, квартира є, але зараз трохи скрутно. Бо війна, і зараз більше на собі економлю і доначу, бо для мене то важливіше. Може і фігура прийде в норму, подвійний бонус.

  • Rita_Rita 27 декабря 2023, 15:43

    @Alex_Raby Ой, не хочу тут деталі писати
    Але в мене є знайомі в таможній справі, це окрема тема
    На хабарні гроші бізнес починаючи від барів і казино закінчуючи аптеками
    Ще маю в цій сфері знайомих, не афішують свої здобутки, ти як то кажуть грошовий статус на лобі написаний
    А ще особлива каста лікарів котрі оперують включно з анестезіологами, які прямо в лобашню говорять, ну ми ж ціну питання з вами обговорювали?!якщо ні то зараз кажу

  • Alex_Raby 27 декабря 2023, 16:21

    @Rita_Rita Жах, все де близько державні установи - там люди так звикли працювати.

  • TAILORVIP 27 декабря 2023, 09:05

    Ми недавно рахували
    2дорослих та 5ро діток то в районі 15-17тис

  • TAILORVIP 27 декабря 2023, 09:08 1

    Це так жити не нашироку ногу, як то кажуть
    Це Слава Богу є свій город та сад (зимою овочі та яблука з грушою)

  • Emma____ 27 декабря 2023, 09:06 6

    не поверю в такую сумму, ну или нужно в питании во многом себе отказывать или есть сего и овощи мясо молочка не покупается. У нас на 2-е взрослых и 3-е детей до войны было +/- 35 тыс, сейчас выше 50-ти тыс. и нормально выше, но сел нет, покупаем все и в питании не экономим

  • Sabina 27 декабря 2023, 09:17 1

    Я не подсчитывала, но думаю на двоих взрослых тратим 5-6 т. Может конечно и ошибаюсь. При этом не питаемся мивиной, как тут пишут...мясо, сыр и вся молочка присутствует, фрукты тоже, вкусняшки берем.

  • 19 комментариев
  • Комментарий удалён

  • Sabina 27 декабря 2023, 11:19

    @Antonina777 Так не хватит 1000 грн. на человека на хорошую воду))

  • Комментарий удалён

  • Viki16 27 декабря 2023, 09:21 1

    У середньому 12 у мене закупівля на місяць по одному супермаркету, в якому закуповуюсь, бачу у додатку. Але це ж не все… Двоє дорослих та дитина 11 років. Ну ще собака велика, м’ясо та каші.)

  • Svetlana044 27 декабря 2023, 09:23 2

    Двоє дорослих + двоє дітей - близько 15 тисяч. Це, якщо скромно, без свят. Картопля своя, все інше купуємо.

  • Kowwka 27 декабря 2023, 09:37

    В нас картопля покупна. А інші овочі - з городу

  • Chuchasonya 27 декабря 2023, 09:28 2

    Треба якось порахувати, точно не знаю. Але можу сказать, що за останній рік на продукти стало іти значно більше, ніж раніше.

  • Kowwka 27 декабря 2023, 09:36 1

    Так, значно більше, в нас також. До війни вистачало близько 5-6000

  • natalipismennaja 27 декабря 2023, 09:29 4

    3т.?на 3-х - фантастика)). Мені 3т.,мо на тиждень би і вистачило і тільки на основні продукти,при тому,що багато своїх продуктів є з дачі. Боюсь і рахувати,але явно за 10т перевалює в нас.

  • Kotya_3 27 декабря 2023, 17:32 2

    Теж не можу уявити, як на тисячу гривень людина може місяць харчуватися?
    В мене невеличка собака зʼїдає майже на 3 тисячі в місяць мʼяса/каш/овочів.

  • EvgeniaEvgenia 27 декабря 2023, 18:10 1

    @Kotya_3 Те саме хотіла написати.
    В мене йорк звичайний зʼїдає майже на 3 тис в місяць - індичка, творог та рис.

  • natalipismennaja 27 декабря 2023, 18:32

    Згадала,що я одної кави беру одразу багатенько на пів отих витрат за місяць вашого брата. Кавомашина і кавомани це не економно((,але без ароматної кави я не можу,ну або поки є за що купувати,то навіть і не звертаю увагу,що таки ж можно було б добряче економити типу)). Та і взагалі,коли посадили на дієту,то я зрозуміла,що "вкусняхи" приносять мені настрій і я ніяк не хочу економити взагалі. То ж я транжира))

  • elena111 27 декабря 2023, 09:30

    Трое взрослых.летом складывала чеки,получилось 9 тысяч только продукты.и все по акциям стараюсь брать.кума посмеялась и сказала им так содержать машину обходится.при том,что автосервис не посещают,ее муж сам все ремонтирует.сейчас столько машин вокруг,что ощущение,что все миллионеры

  • 6 комментариев
  • Kowwka 27 декабря 2023, 17:48 1

    @Kowwka В смысле, не может просто так позволить.

  • vikingviking 27 декабря 2023, 17:48 1

    @Kowwka Та они наверное просрочены. Покупали ж всего и много

  • Rita_Rita 27 декабря 2023, 18:13

    @Kowwka Я робила раніше класну консерву кабачки з рибою

  • kalamburka 27 декабря 2023, 09:32 4

    Двоє дорослих +6 дітей 30-35 тис, без шику, лише необхідне.

  • 1 комментарий
  • Nadezdasupanickaa 27 декабря 2023, 16:02 6

    Шестеро діток!!!!!!
    Аплодую стоя!!!!!

  • kalamburka 27 декабря 2023, 16:04

    @Nadezdasupanickaa Буває і так))

  • kalamburka 27 декабря 2023, 16:12

    @Nadezdasupanickaa Дякую!

  • Al4onok 27 декабря 2023, 09:46 7

    На сім'ю з 3-х приблизно +/-12 тис і це на звичайні продукти. На 3 тисячі навіть не уявляю, що можна їсти.

  • vikingviking 27 декабря 2023, 09:52 9

    У вас очень мало в месяц выходит. А брат скорее всего привирает. Один поход в магазин на недельную закупку минимум 3-4

  • Kowwka 27 декабря 2023, 09:54

    Стараюсь ходить раз в 3-4 дня. Тогда выходит экономнее, чем если - каждый день за хлебушком. К цене хлеба ещё минимум 200-300 грн добавляется...

  • Malinka_orijinal 27 декабря 2023, 09:54 7

    Якщо ваш брат живе в селі і має своє м'ясо, яйця, овочі, молочку, то може і правду каже)

  • Kowwka 27 декабря 2023, 10:09

    Брат живе в маленькому місті. Свого нічого немає. Але, раніше тесть жив в селі, мали своє м'ясо( птиця, кріль...), То може залишки доїдають? Теж вчора за це думала

  • Ryda_ 27 декабря 2023, 11:43 15

    @Kowwka Скоріше за все жінка продукти купує, а він і не знає що скільки коштує. Не реально на 3000 їсти.

  • Simona100 27 декабря 2023, 10:01 2

    3-4 в тиждень, тобто близько 15 на місяць. Двоє дорослих, двоє дітей. Харчове сміття намагаємось не купувати, дітям купую корисні солодощі. Виходить недешево. Якби більше готували вдома, можливо було б дешевше, але не завжди виходить

1 2 3 4
Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Вернуться в Клуб