Не отримала. Продавець написала, що відправила ще 11 днів тому. Номер Таня все ще не надала, навіть за запитом. І попередні посилки отримувала півлоту, а тут зовсім....
Не рекомендую продавца ((((( Дали номер карты и написали не оплачивать на эту карту. Писала продавцу много раз дайте номер карты другую куда оплачивать лот, продавец читает сообщения и молчит. Зачем тогда выставлять лот и не продовать. Это наверное фишка у продавца. Категорически НЕ РЕКОМЕНДУЮ ПРОДАВЦА, БУДЬТЕ ОСТОРОЖНЫ С ПРОДАВЦОМ, ВЕДУТ В ОБМАН ВАС (((((
Трішки відійшла і вирішила написати віднук саме про продавця бо перший раз бачу таке на Кашалоті(( абсолютно безвідповідальна особа, все треба тягнути кліщами і номер відправлення і відповіді...а коли вже отримала номер то з'ясувалось, що до мене їдуть чужі речі і мені запропонували помінятись)) у мене таке вже бувало, що я отримувала чужі відправлення всі ми люди і можемо помилятись, але щоб так!!! І саме цікаве, що моя посилка їхала до людини, яку я перемогла в аукціоні- містика)) я жіночка наполеглива і я таки добилась, щоб мені моє відправили, але його чомусь відправили в інше відділення ( 2 години машиною) коли я продавцю на це вказала, мені заявили що вона цим займатись не буде ну не милота? Так що 150 разів подумайте а потім 150 разів перевірте покупки у цієї шляхетної пані...p.s гроші я принципово не брала, щоб цю історію додивитись до кінця
Відмова у продажі лота. Не рекомендую продавця, безвідповідальна особа. Виставляє лоти Відправляє з помилками в оформленні, потім звинувачує в чомусь покупця який вчасно оплатив!!! Модератори зверніть увагу Неадекватний продавець!!!
:sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:С Уважением и с огромным с довольствием Удовольствие РЕКОМЕНДУЮ всем продовца, прекрасному продавцу и хорошему человеку:revolving_hearts::bouquet::hugging:Очень довольна сотрудничеством:hibiscus::hibiscus::hibiscus: Позитивная и добросовестная, вежливая и ответственная :bouquet::bouquet::bouquet:Все найвышем уровне :thumbsup::thumbsup::thumbsup: Мирного Вам неба над головой :blue_heart::yellow_heart::pray: Береги себя и своих близких:blue_heart::yellow_heart::pray:
:thumbsup:Із задоволенням, рекомендую чесного, відповідального та порядного покупця!!! Приємне спілкування, швидка оплата та вихід на зв'язок! Від угоди тільки позитивні емоції. З такими людьми завжди приємно мати справу :thumbsup::thumbsup::thumbsup: Вдалих вам покупок Буду рада знову бачити вас в моєму магазині:heart::heart::heart: З повагою Людмила - Оріфлейм:blush:
Емальований посуд класний.Відповідає опису Упакований гарно.Швидка відправка.Отримала відповіді на всі питання. Продавцю спасибі щире за подарунок - сумку для носіння маленьких тваринок:котиків чи песиків маленьких порід.))Мирного неба,спокою душевного,вдалих продаж,вдячних покупців!)
Лот во время не продан. Выиграла 4 августа, напомнила о себе 7, но продавец решила, что реквизиты можно дать 10. Платье о котором пишет продавец на скрине, так и не отправили, хотя оплатила я за него, еще в июне, а сегодня уже 2 сентября.