Питання…

Всім привіт. Хто стикався з такою проблемою. В квартирі вчора була пожежа (в підʼїзді) згоріла щітова та проводка , світла немає. В ЖЕК заявку написали , аварійну викликали. Ніхто сьогодні не приїхав. Викликали електрика приватного, так жек сказав самім робити нічого не можна. Доступу до щітової не дали. Скільки можна чекати аварійну і чи жек може перешкоджати самім лагодити щось ? 

3 комментария

  • Natachik сегодня в 18:48

    В нас таке саме було на селищі тижні два потому.
    Таке стається не рідко, а аварійних бригади не багато.
    Перший раз сиділи добу без світла, через сутки вже на другому поверсі горіла щитові, то ще добу.
    Електрики прямо ходили по всім квартирам і благали не вмикати все і зразу, бо знову загориться(

  • EvgeniaEvgenia сегодня в 19:41

    В Дніпрі аварійку можна викликати лише в ті години, коли є світло за графіком. Я кожне включення телефонувала, оформлювала заявку, і вночі також. За добу приїхали. Технік сказав, що не завжди вони бачать всі заявки і правильно, що ми дублювали.
    Тож рекомендую і Вам дублювати заявки на виклик бригади.

  • Natali_911 сегодня в 23:11

    Была недавно такая ситуация в соседнем доме пожар в щитовой,долго ремонтировали, почти неделю без света.В нашем доме сгорели предохранители, бригада ехала 3 дня,куда только не звонили и не жаловались

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Вернуться в Клуб