
Цікавить сама "нога" без прибамбасів ( вінчиків і т.д.).
Можливо, у когось стоїть без діла, в новому стані, не убитий. Не дорого.
У зв'язку з тим, що я 4 рази на день перебиваю дитині ( з особливими потребами) їжу, нам вистачає блендера на рік-півтора. Купити новий в магазині наразі немає можливості. Тому шукаю з рук або вживаний.
Дякую за розуміння!
Фото для привернення уваги.
Комментарий удалён
Комментарий удалён
mama_Timy 17 ноября, 15:21
Можливо, хто бачив у магазинах такий блендер ?
FILORY 17 ноября, 16:05
https://doctor-h.com.ua/zanuriuvalnyi-blender-braun-multiquick-7-mq7000x/?srsltid=AfmBOoqCtLSMyGxDvAe_-O1eagfFxXVsKgE39rHjsYCAQgCfUjQann9A
Ось тут, наче такий продається :rolling_eyes:
mama_Timy 17 ноября, 16:12
Так, дякую, бачила ))
Шукаю, можливо, десь є акція чи знижка ...
Venus_in_furs 17 ноября, 17:55
Зверніть увагу на Bosch. Моєму років 15 - у постійному використанні. Тільки ножі мінялись...
mama_Timy 17 ноября, 18:31
Так він ще дорожче ..
Venus_in_furs 17 ноября, 19:38
Одна цінова категорія на просту комплектацію з ніжкою
mama_Timy 17 ноября, 20:23
У мене теж є комбайн Бош, але блендер мені більше подобається Браун. Я їх вже 8 чи 9 мала різних , є з чим зрівняти. .
GlamKid 17 ноября, 18:55
У мене повністю новий є, подарували однакові, ніколи не використовували, але там повний комплект з ємностями
mama_Timy 17 ноября, 20:24
Дорого ?
Funtick 18 ноября, 09:51
А Ви пробували гуглити саму ногу, а не весь комплект? У мене блендер Браун у великій комплектації вже 14 років, моторний блок роки 2 тому поламався, то купила новий до нього як запчастину, все чудово підійшло до всіх моїх насадок.
mama_Timy 18 ноября, 16:52
Так, пробувала. Новий блендер в мінімальній комплектації ( нога з чашею) коштує 1900 грн - так само, як і моторний блок окремо.
Funtick 19 ноября, 10:57
Зрозуміло, вдалих Вам пошуків!
mama_Timy 20 ноября, 01:11
Дякую щиро! :sun_with_face: