Декларація з лікарем

Чи потрібно оновлювати декларація зараз , бо пишуть що по всій країні проходить верифікація документів і може злетітили декларація з лікарем . Переживаю що у дитини немає індитифікаційного коду і за цього може зникнути з бази .

дзвонила в лікарню кажуть що як декларація не щодавно була підписана то все буде добре , але все одно переживаю ... 

яка у вас інформація ? Може хтось працює в лікарні і знає краще ?

Темы: Лікарі


Теги: декларацiя з лiкарем

17 комментариев

  • GlamKid 14 января, 21:54

    Якщо в кабінеті є, то все ок. Я ось питала на тому тижні

  • Natalika123 14 января, 22:25

    Здравствуйте, теж хотіли код, але потім медсестра написала, що договір продовжили, коли буде код, то потрібно буде занести.

  • ViktoriaC 14 января, 22:34

    Сказали, що з дітьми без коду з 1 лютого декларація перериватиметься.

  • 5 комментариев
  • ViktoriaC 15 января, 11:55

    @Solojuli Але це каже сімейний лікар з мс.

  • ViktoriaC 15 января, 11:56

    @Solojuli І свідоцтво їх не дуже влаштувало. Ось на минулому тижні носила.

  • Solojuli 15 января, 16:27

    @ViktoriaC Офіційно код не потрібен дитині до 14 років. ваша педіатр перестраховується. Або не змогла через номер свідоцтва верефікувати.

  • Irinella 15 января, 08:36

    Нам також сказали в лікарні дорослим подати ксерокопії паспорта з пропискою і коди для верифікації, а в дітей код поки не вимагали

  • celebtatum2007 16 января, 06:40 2

    Працюю в лікарні. У нас всім дітям просять зробити код, а з 14 років ід паспорт. Інакше їх не можна верифікувати в системі. Восени давали термін, здається до Нового року, а тепер подовжили до лютого. Якщо пацієнт не верифікований, то лікарня не отримає за нього гроші, взагалі. При цьому пацієнту лікар у обслуговуванні відмовити не може (хоча залежить і від лікаря), бо це первинна медична допомога. АЛЕ якщо потрібно буде виписати електронне направлення на консультацію до вузького спеціаліста, на рентген або на госпіталізацію, то система не пропустить, бо пацієнт не верифікований. І тоді можуть бути проблеми. Можливо щось і зміниться, а може й ні. Скажу одне, це не забаганка лікарів, це вимога, яку від них вимагають при оформленні електронної медичної документації. Щоб декларація була діючою. Парадокс в тому, що нсзу каже, що код дитині до 14 років не потрібен, але по факту виходить ось так.

  • Kinder22 16 января, 08:14

    Дякую за інформацію , буду ще розмовляти зі своїм лікарем .

  • ElenaT77 17 января, 14:50

    І мені вже телефонувала сімейна лікарка і просила документи та ІНН дитини. Тепер зрозуміла навіщо.
    Дякую за роз'яснення!

  • celebtatum2007 17 января, 20:42

    @ElenaT77 Будь ласка

  • pinklink 18 января, 20:55

    Медична допомога взагалі без декларації, а медична послуга є платна, або створюється договір(в данному випадку деклараці) через
    який оплачується послуга.
    Медична допомога передбачена Конституцією України, яка є нормою прямої дії. Медична послуга, це послуга компанії фірми, яка отримає за це свою вигоду, тобто гроші або інші ресурси передбачені договором.
    Код, присвоюєтьмя жля оплати податків, а хіба дитина працює щоб платити податки?
    Задача для роздумів.

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Вернуться в Клуб