Фінансова подушка для виїзду. Як прорахувати?

Ось в темах про виїзд часто пишуть подушка, подушка.Ось хочу почути від тих, хто це пройшов, а яка потрібна подушка з розрахунку на 1 людину на 2-3 місяця в різних країнах?Я зараз не беру до уваги, якій рівень в нас був дома, що ми звикли їсти, як розважатись та інше.

Мене цікавить отой мінімум на 1 місяць, щоб діти не були голодні/голі/холодні. І чи є можливість отримати безкоштовне житло. 

Оптимально, щоб після отримання документів були виплати на дітей, бо з трьома дітьми не дуже на повну ставку попрацюєшь.  

І, можливо дивне питання, за яку ціну можно придбати авто (б/в) в цій країні на досить велику родину і щоб воно їздило без проблем. Бо дома в мене Ford 2005 року і він мене цілком задовольняє.

Щоб не здавалось дивним, що переважно холодні країни, в мене теплова астма, то країни з жарким кліматом зовсім не розглядаю.


Теги: фiн подушка, фiн подушка для виiзду за кордон

55 комментариев

  • Комментарий удалён

  • Nika_147 вчера в 23:56

    Польша

  • Winnie сегодня в 12:32

    Житло в місяць 3000-3500 зл. і вище. Одразу потрібно ще заплатити кауцію, це приблизно сумма як за місяць оплати. То виходить одноразово потрібно заплатити тисяч 7. І це тільки житло.
    Виплати є тільки на дітей 800 зл./місяць. То це 800*3=2400зл. Не вистачить за квартиру заплатити.
    Мінімальна зп в Польші 3270 зл.
    Мені здається, що жити в Польші і не працювати взагалі не варіант.

  • Nika_147 вчера в 23:56

    Ірландія

  • Nika_147 вчера в 23:57 1

    Данія

  • Nika_147 вчера в 23:57

    Ісландія

  • Nika_147 вчера в 23:57

    Норвегія

  • 3 комментария
  • samsanty сегодня в 09:03

    І перед виїздом поробіть нотаріально завірені переклади на англ всіх необхідних документів: св-ва про народження дітей, св-во про шлюб, дипломи (якщо не міжн.зрразка), прививочні карти і т.д. Воно там все пригодиться, а зробити там буде важко або даже дорого

  • samsanty сегодня в 09:11

    @Rouse Напевно, хто як влаштується. Бо мої знайомі працюють за зарплату, а не безкоштовно. Дружина взагалі помічник вчителя в школі, бо вона добре ладить з дітьми, дуже комунікабельна, їй легко дається мова і в Україні отримала вищу освіту, працювала в дитячих розважальних центрах, дітей любить. Чоловік міг би працювати на сто, бо тут в нього було своє. Але йому не запропонували такої роботи, був спочатку на погрузчику в супермаркеті, а зараз на рибному заводі.

  • samsanty сегодня в 10:08

    @Rouse Щодо мови, то так, норвежці хочуть, щоб мігранти її вчили і не спілкувались своєю, бо хочуть розуміти, що вони говорять. Ну це і логічно. Я колись давно працювала в іншій країні у фірмі, де було багато працівників з середньої Азії, їм теж ставили умову говорити російською між собою.

  • Nika_147 сегодня в 00:03 2

    Німеччина

  • 9 комментариев
  • Antonina777 сегодня в 11:51

    @samsanty конечно, всё очень индивидуально ..
    мне лично Польша и до войны не нравилась , я там бывала оч много раз, есть знакомые у мужа родня их оттуда , т.е, о стране не только взглядом туриста / менталитет,

  • Antonina777 сегодня в 12:04

    @samsanty если уже и менять шило, то, не на мыло) это вкратце...
    удаленная работа это хорошо, но, денег много не бывает, и никто не знает, сколько продлится эта война .. а если ещё 10 лет? дети будут жить в другой стране, у них будет другой мир, всё другое.
    пересидеть - вариант и Польша, а с целью Жить дальше , Заново , есть страны с более высокими стандартами, уровнем жизни.
    деньги имеют свойство заканчиваться, мир меняется, что приносило прибыль и было выгодно 10-5 лет назад, сегодня не в топе, и таких нюансов много..
    выплаты это главный момент, на мой взгляд.
    и оплата труда. А самый дорогой труд за час это Англия, Австрия, германия.
    условно, основная корзина потребительская почти одинаковая, человеку надо потратить 10 часов или 30 своей жизни на одну сумму , разница есть.
    а то, что Польша ближе...ну, такая себе отговорка)))
    людей, которые боятся в принципе нового. есть прямые поезда киев - вена точно, вообще не езжу и не летаю через Польшу, оч не удобно. в Берлин вроде бы, по Европе многие города .
    из тех, кто побежал от войны наблюдаю вокруг, знакомые, все работают или бизнесы в странах проживания сразу, т.е, на свой доход только в Украине во время войны рассчитывать глупо, и эти деньги за пределами Украины совсем не те деньги )
    никого не убеждаю, это мое мнение, не более)))

  • Antonina777 сегодня в 12:12

    @samsanty на счёт арабов..
    я вижу массово только во Франции.
    всё остальные страны - не вижу, или редко.

  • Nika_147 сегодня в 00:03

    Швеція

  • Nika_147 сегодня в 00:03

    Іспанія

  • Zaina сегодня в 00:26

    Німеччина скоріше

  • 8 комментариев
  • Antonina777 сегодня в 12:09

    @irenika если вы привыкли как в Киеве, через каждые 50 м автобус/ троллейбус/ такси/ метро, конечно, это только в Нью-Йорк))) сумасшедший ритм ))) а нормальная жизнь - размеренная/ европейская .. всё по графику, по режиму, транспорт в том числе.
    пожил , сориентировался, понял, привез авто или купил , не вижу проблемы.
    1 -2 км можно и пешком пройти, а то в Киеве все привыкли 200 и максимум, 1 км это только машиной надо))))

  • R9bina сегодня в 12:12 1

    @Volunteers В мене знайомі відкладали з виплат, це показували звичайно, купили не дороге бв авто, то виплати їм не припинили. Але як на мене, то звичайно краще їхати своїм авто якщо воно вже є

  • irenika сегодня в 12:24

    @Antonina777 Знаю, що декому треба було на курси під вечір, а повернутися додому вже не було чим

  • Cara_Mel сегодня в 00:46

    В мене кума в Ірландії. Жила безкоштовно, купила авто, не дорого, з правостороннім кермом. Завтра розпитаю і напишу в лічку.

  • Gguty5 сегодня в 01:07 3

    Чим далі від 24.2022
    Тим меньше житла і всіх виплат.
    Багато є нюансів , старт + /- щоб на всякий випадок 2 _3 тис. , мінімально дол.
    але вони швидко закінчаться .
    Машини в Польщі і в Європі дуже дешеві , якщо це від 2006 і десь до 12 року +/-
    На маму і трьох дітей порахувати скільки в місяць важко , бо є нюанси .
    Вижити можна .
    Але якщо на безкоштовно то це Австрія , Німеччина, Ірландія.
    Польща це є на перший час допомога , виплати на дітей , але все інше це самостійно.
    Мій досвід , я і троє дітей Варшава, мій дохід був від 6000 тис зл, без урахування квартири , то було відчутно що не вистачає. Але жити можна.

  • 5 комментариев
  • samsanty сегодня в 09:59

    @samsanty Та що казати, жити в Києві на Троєщині чи на Печерську є різниця ))))

  • optsale сегодня в 10:20 1

    @samsanty Так, Але 3 дітей. Потрібно все зважити.
    Я просто по грошах прикинула,що це пуста трата часу. За ті гроші можна спокійно пожити десь інде.
    Не про міграцію,про тимчасове проживання.
    А тут виїзд з дітьми. Віддалена робота це дуже непевне заняття. Вона сьогодні є,завтра щось змінилось або тебе "пішли", потрібно розглядати будь-яку країну через призму,чи зможеш ти себе там прогодувати на загальних засадах.
    На тих роботах з тими цінами на житло-продукти-послуги-страхування, які там.
    Все може змінитись швидко.
    А ще діти ростуть, їх потрібно навчати за щось.
    Я не беру світогляд. Комусь і Куба нормальна і Чилі.
    Я беру чисто практично. Дано: зарплата стільки-то .
    Дано: видатки стільки-то.
    І потрібно вивести співвідношення.

  • Volunteers сегодня в 12:18

    @optsale Я напишу за себе. Живемо у Варшаві з двома дітьми.Переїхали в березні 2022р. Перший рік було дуже багато допомоги і фінансової в тім числі.Зараз допомоги немає взагалі. Є виплати на дітей по 800зл/особа і щорічна виплата перед школою по 300зл/особа. Це не лише для українців, а для всіх громадян Польщі і чужоземців з картами побиту.
    Я працюю медсестрою в шпиталі.Так само,як і в Україні тільки зарплата в багато разів вища.Так,всім українським медикам дуже спростили умови отримання права працювати по спеціальності.
    Діти навчаються.Старший син поступив в університет( навчання безкоштовне), молодший син навчається в профільному ліцеї( теж безкоштовно).
    Арендуємо 2кімн квартиру в хорошому районі( хто в темі,то Мокотув). За все з комуналкою плачу 3500зл. На продукти/харчування виходить 1,5тис зл/міс ( це без економії жосткої). Ну,хімія,одяг ще якісь штучки може ще до 500зл/ міс. За проїзд я не плачу,бо робота в 10хв ходьби від мешкання, син молодший теж пішки ходить,а старший їздить на метро по легітимації студентській і в нього +-80зл/міс. Поповнення мобільних по 30зл/міс на одного.Ще був репетитор з польської мови для синів( 40зл/ 1 година×2р в тиждень).
    На все про все виходить 6тис/зл на місяць по витратах і без економії.
    Моя зарплата чистими 7500зл+ 800зл( виплата на молодшого сина) і старший має стипендію 2200зл/міс. Тобто за мою зарплату ми втрьох абсолютно нормально можемо жити,щей деколи відкладаю заначку.
    Ціни у Варшаві не набагато вищі ніж у Києві на сьогоднішній день.Житло дороге.
    Є багато менших містечок де ціни на житло значно нижчі.
    На перший час життя у Польщі потрібно мати щонайменше 2тис євро. Виплати на дітей будуть через 2-3міс після оформлення( це так було раніше,як зараз не знаю).Безкоштовного житла у містах не має,хіба у селах можна пошукати.
    Мова легка,я вивчила і здала на В2 за рік навчання на безкоштовних курсах.Сини обидва здали вже на С1( за 2,5 років проживання тут і вивчення мови додатково з репетитором).

  • Antonina777 сегодня в 09:09 1

    Польша уже сегодня нет ...
    Словения, Чехия присмотритесь.
    моё мнение.
    ещё

  • R9bina сегодня в 11:04 1

    Дивіться, у кожній крайні в цілому однаково те, що в містах простіше знайти роботу, але дорожче і проблемніше знайти житло. Тобто бажано заздалегідь визначити куди саме ви хочете їхати. Наявність машини в даному випадку великий плюс, бо можна до прикладу, знайти житло в не великому містечку або селі не далеко від досить населеного міста і їздити на роботу туди, розвозити дітей по школам не залежно від громадського транспорту. Є вакансії, як і в нас, для людей з правами і з власним авто, це теж плюс. Якщо ж зовсім не розуміти куди їдете, то "подушку безпеки" треба розраховувати сильно із запасом, бо знову ж таки діти. По астмі, в мого сина теж такий діагноз, в нього нема загострень на тепло, але загалом холод йому більше підходить, але, знову тут воно є, ось ми в Німеччині зараз, то в нього загострення йдуть і взимку, чого в Україні не було, я схиляюся до того, що тут більша вологість повітря і більше через це в повітрі плісняви всілякої і грибків, моральний стан сюди ж додається (хоча це питання наразі суперечливе, бо й в Україні з моральним станом теж питання).

  • irenika сегодня в 11:13 1

    Про астму: Німеччина велика, клімат різний. У доньки навпаки кашель припинився там. Ми були в Баварії - клімат м'якший, ніж у нас
    А от знайомі на півночі Німеччини, то постійно хворіють, бо холодно і вологість висока

  • R9bina сегодня в 12:10

    @irenika Згодна

  • Antonina777 сегодня в 12:10

    Это просто ослаб иммунитет на фоне стрессов....

  • Prosto_Zaya сегодня в 11:26 1

    Машину свою забирайте з собою однозначно, з нею простіше буде. Німеччина вважаю, буде найкращий варіант для Вас. Не знаю які умови зараз у Австріі, може теж є щось як в Німеччині. Запас має бути тисяч 5 євро, не менше

  • Prosto_Zaya сегодня в 11:27 1

    Але знову ж таки, все дуже неоднозначно, моя знайома в березні 22 року виїжджала з двома дітьми в Німеччину в нікуди маючи 3000 грн на карточці

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Вернуться в Клуб