Куда выехать?

Киньте пожалуйста ссылки на форумы,кто знает,где можно узнать как и куда сейчас можно выехать как беженцы.Или сами посоветуйте кто уехал или друзья.А то уже Запорожью очень плохо как никогда(

Темы: Війна в Україні


Теги: виiзд для бженцв

40 комментариев

  • Volunteers 13 ноября, 07:39

    Якщо впо в межах України, то тут вибір невеликий,залишилася ценральна і західна Україна.Якщо закордон,то куди хочете чи на яку країну вистачить ваших заощаджень.Допомогу фінансову скоротчують,тому потрібна фінансова подушка,хоча б на перші місяці.

  • 5 комментариев
  • Volunteers 13 ноября, 11:12 5

    @AnnaMihaylova Спробуйте.Не вдасться прилаштуватися,то повернетеся в Україну.

  • Cherry 13 ноября, 12:12

    @Volunteers Ви зараз в Німеччині?

  • Volunteers 13 ноября, 13:26 3

    @Cherry Була.Переїхали до Польщі.
    Німеччина не для мене.Чи я не для неї.

  • Lynxx 13 ноября, 09:26 6

    Шукайте в телеграмі чати "українці в.... ", там буде найсвіжіша інформація.
    Або краще гугліть офіційні сайти допомоги українцям в кожній країні ("тимчасовий захист українців в...."), ви знайдете, в кожній країні він може називатися по-своєму.
    Нідерланди, на жаль, вже ні, офіційно повідомлено, що розподільчі центри зачинені, житло не надають.

  • samsanty 13 ноября, 10:15 1

    Пошукайте інфо в фейсбуці прям по назві країни-біженці. Наприклад, зустрічала інфо, що з Києва їдуть автобуси прямі рейси в Норвегію до розподільчого центру біженців. І краще їм звонити, уточнювати.

  • samsanty 13 ноября, 11:18

    А ще в мене подруга в Польщі, житло самі знімають, але казала, що виплати ще на дитину є, якщо не помиляюсь 800 злотих в міс. Вона працює.
    Мої сестри двоюрідні поїхали в Чехію, робили робочі візи. Працюють то там, то сям, по різним складам, де надають житло, приїжають раз на три міс, бо діти лишились з бабусею в Україні.

  • samsanty 13 ноября, 11:21 5

    І куди б ви зараз не їхали, треба гроші як мінімум на дорогу і перші 2 міс. Бо виплати оформлюють не відразу, це займає час. Навіть в таборах іноді таке харчування, що доводиться шукати їжу на стороні, бо шлунки болять, а в дітей навіть рвота може бути, не звиклі наші жкт до харчування бобами і смаженою арабською кухнею (а часто там готують саме араби).

  • Emma____ 13 ноября, 10:51

    Якщо Україна то столиця, якщо за кордон то тут треба розуміти багато нюансів. Я наприклад жила в Польщу але ще виїзжала на початку війни. Мені треба було не далеко від нашої країни бо кожні 3-4 місяці я їздила додому. Ну і знов таки, роботу там не шукала бо маю свою в столиці і чоловік висилав гроші.

  • Nata_allisa 13 ноября, 12:10 10

    Моя кума , буквально 3 тижні тому ,приїхала з 2 доньками в Англію.Всі їй казали що не можливо , спонсорів нема ,але вона розмістила оголошення в групах фейсбук,і відірвалися 2 спонсора ! Одні ,прямо з Лондона,ще й з тієї частини де я живу. Люди виявилися дуже добрі ,70+ , великий будинок,ще й мають свою пекарню куди і куму з старшою дочкою взяли працювати. Виплати ,як були на початку війни,так і досі лишаються. Житло ,тут і не надавали,але якщо спонсори поредумають і попросять піти ,то на вулиці точно не опиняться !
    Тому ,стукайте в усі двері ! Життя дітей ,найдорожче !

  • irenika 13 ноября, 12:22

    Ви колись писали про заробіток влітку, наскільки я пам'ятаю. Це взагалі реально? Продумую варіанти на випадок непередбачуваних обставин((

  • Nata_allisa 13 ноября, 13:16

    @irenika Звичайно реально! Я навіть в тік році слідкувала за однією жінкою ,яка тут була на сезонній роботі ,все розповідала без прикрас . Можете подивитися " Чесалка моталка " нік .

  • irenika 13 ноября, 14:51 1

    @Nata_allisa Дякую

  • polivalka 13 ноября, 12:37 4

    :exclamation:️Какие земли Германии принимают украинских беженцев: актуальные адреса лагерей на 5 ноября 2024 года.
    1. Schleswig-Holstein — Шлезвиг-Гольштейн
    :small_blue_diamond:Neumünster (Haart 148, 24359 Neumünster) - принимает и распределяет в другие приемные пункты.
    :small_orange_diamond:Seeth — Hauptstr. 100, 25878 Seeth, можно с животными но будьте готовы к распределению в жилье, где нельзя жить с животными — животных придётся сдавать в приют за свой счёт.
    2. Bayern — Бавария
    :small_blue_diamond:München: Dachauer Str. 122a, 80637 München (из приемного пункта идет распределение по Баварии)
    :small_orange_diamond:Augsburg - Aindlingerstr. 16, 86167 Augsburg. Принимают также с животными, но животные находятся в отдельном контейнере
    :small_blue_diamond:Regensburg - Zeißstraße 1, 93053 Regensburg. Распределяют в основном по селам в восточной части Баварии.
    :small_orange_diamond: Bamberg - Erlenweg 4, 96050 Bamberg. Прием круглосуточно. С домашними животными не принимают. Распределяют по северной части Баварии (Франконии).
    :small_blue_diamond:Geldersheim - Conn-Str. 1, 97505 Geldersheim. Большой зал с двухэтажными кроватями и без перегородок. Распределяют по северной части Баварии (Франконии).
    3. Вaden-Württemberg — Баден-Вюртемберг
    :small_blue_diamond:Karlsruhe (Durlacher Allee 100, 76137 Karlsruhe) — открыт, но часто распределяет в другие федеральные земли
    :small_orange_diamond:Ellwangen (Georg-Elser-Str. 2, 73479 Ellwangen) — открыт, но часто распределяет в другие федеральные земли.
    :small_blue_diamond:Freiburg (Basler Landstraße 16, 79111 Freiburg) — открыт, но с октября приём продолжится по другому адресу и, возможно, на других условиях.
    4. Saarland — Саарланд
    :small_blue_diamond:Lebach (Schlesierallee 17, 66822 Lebach)
    5. Berlin — Берлин
    :small_orange_diamond:Tegel (старый аэропорт) https://service.berlin.de/standort/330887/ — все данные, включая телефонную линию центра.
    6. Hessen — Гессен
    :small_blue_diamond:Gießen (Rödgener Straße 59-61, 35394 Gießen Ankunftshalle) - перераспеделяет в Баварию всех, у кого нету родственников первой линии в Hessen.
    7. Nordrhein-Westfalen — Северный Рейн-Вестфалия
    :small_orange_diamond:Bochum (Gersteinring 50, 44791 Bochum, Erstaufnahmeeinrichtung)

  • Dariya 13 ноября, 21:26

    Freiburg изменились условия приема. Лагерь, который был только для украинцев закрыт. Теперь сюда сложнее попасть

  • polivalka 13 ноября, 12:37 1

    Актуальна інфо по Німеччині.

  • Olala13 13 ноября, 13:04 1

    Якщо ви саме від війни їдете то не так важливо куди , бо буде всюди важко . Прийміть для себе рішення , а не так як в групах пишуть погані умови в таборах немає умов , аййййй яй .

  • Olala13 13 ноября, 13:17

    Хотіла показати як ухилянти жаліються на умови в таборах Німечен. Але ця функція в групі заблокована

  • Oasisss 13 ноября, 13:36 5

    У вас ніби ж і зі здоров'ям проблеми були, то варіант Польщі з роботою на складах по 12 годин вам точно відпадає. Соціала там немає.
    Вибирайте варіант з соціалом, навіть якщо умови розміщення не найкращі. Так принаймні захищені будете. Я б на вашому місці Німеччину пробувала. Там все ж соціал був хороший. Місце вам знайдеться. З Африки роками туди їдуть і поміщаються всі.

  • optsale 13 ноября, 15:03 1

    + до Вашого коментаря. Польща точно ні.

  • Olala13 13 ноября, 15:14 2

    Ось список , шо треба буде знобить в Німеччині . Знайомі їхали в табір в Бохум , з регістрації там далі розподіляють по землі де приймають . Беріть ліки , гроші , теплий одяг .

    Картинка
  • Dariya 13 ноября, 21:31

    Если нет финансовой подушки, то Германия очень даже хороший вариант. Вы точно не останетесь голодными и без крыши над головой.

  • juliytut 19 ноября, 22:43 1

    Это миф, про который мы думаем в Украине.
    Мы приехали зимой 2024. И это трэш. За эти 10 мес мы столько натерпелись, как минимум из всего 6 переездов по лагерям и соцкомнатам( не квартиры!)
    Поездка в село, где ближайший магазин 15 км.
    По выплатам при заселении в лагерь учитывайте, что можете и два и четыре месяца деньги не будут давать. Помощи от соцработников, Каритас вообще ноль. За дискриминацию в больницах и школах лучше вообще не вспоминать

  • juliytut 19 ноября, 22:44

    @juliytut Земля Рейналд Пфальц

  • Esteer 13 ноября, 22:28

    Зависит от финансов.Говорю не за себя,за друзей;2е уехали в Канаду.В восторге полном,один вроде как беженец(работает)второй сам внж сделал без беженства,но парень очень умный английский и испанский знает свободно.От страны в восторге полном))Мама и папа одного в стране не прижалась,маме нужно было море.Уехали в Турцию,но у них финансовая подушка очень крутая.В Турции ничего не просили ,открыли свое предприятие(спорт зал) получили внж на 3 года.За Германию скажу,у меня подруга с Германии,7 лет живёт в Новой Зеландии,говорит страна стала опасная ,на меня нападали 3 раза приезжие (Сирия,Афганистан)Последний раз ей бедро порезали,она квартиру сдала и уехала.
    Вверху написали Англия хороший вариант.

  • optsale 13 ноября, 23:41 2

    Канаду с ребенком не вытянет, многие уже и повозвращались.

  • Lyubochka 16 ноября, 11:09

    Канада это вариант для тех, кто готов пахать день и ночь. В случае автора Германия или скандинавские страны самый оптимальный вариант

  • Fialka345 14 ноября, 03:47 4

    Польща. Не розумію чому всі недооцінюють. Мова досить зрозуміла. Три місяці на адаптацію ( зараз приймають у гуртожитках од Воєводи ) . 800 зл на дитину. І головне , для мене не так далеко від своєї країни.

  • Volunteers 14 ноября, 16:37 4

    Теж не розумію. Пертися такий світ в Нідерланди, Англію,Німеччину ітд. Не знаючи мови на відповідному рівні, не маючи спеціальності за якою б можна знайти працю,не мати фінансової подушки на перші 3-4міс, не розуміючи специфіки в сфері медицини,страждаючи від бюрократії,і не маючи можливості в подальшому легалізуватися все одно їхати надіючись на соціал.
    Польща вже давно не та,що була 5 років тому.І абсолютно не та якою вважають її деякі українці.Як говорить мій знайомий польський юрист-" всі дороги ведуть до Польщі".Так і є насправді. Скільки сотень українців повелися на програму u4u і канадську.Покидали Польщу,а тепер повертаються піджав хвости.

  • Lynxx 15 ноября, 17:11 1

    @Volunteers Ми поїхали в Нідерланди не "на соціал", на початку війни його ще не було, їхали пересидіти в родичів. Ніхто не знав, що доведеться так затриматися. Мови англійської було цілком достатньо на початку, роботи теж повно. От із житлом халепа, країна маленька, перенаселена.
    А зараз слід бути обачним, обирати зважено.

  • Volunteers 16 ноября, 14:27 3

    @Lynxx Ми на початку березня 22р теж їхали до родичів у Німеччину.Допомога була скрізь,починаючи з польського кордону( де нас і годували, і безкоштовно давали з собою продукти, побутові речі,одяг,сім карти та все ).Були безкоштовні поїзди,автобуси.Нас підібрали на кордоні і перевезли бусом безкоштовно. Підтримка була колосальна. За це все величезна подяка всім європейцям.Дуже вразили поляки,які готували їжу і роздавали.Прості люди,зносили особисті речі і купляли все необхідне і приносили в пункти для українців.Нас ще в Польщі затарили продуктами і водою та речами першої необхідності так,що ми місяць користувалися і не ходили в магазин. В Німеччині знаючи що мої родичі чекають на українську родину всі сусіди і знайомі зносили і ліжка,і матраци,і постіль,рушники,одяг.Продукти стояли коробками в коридорах.Ще протягом місяця до нас приходили сусіди і приносили дітям солодощі,фрукти, продукти. Ми з сестрою( бо виїхали я з двома дітьми і сестра з двома) плакали цілими днями від такої турботи і уваги.
    Але прижитися в Німеччині Ми не змогли. Не зважаючи на фінансову допомогу. За рік не розуміння систем і бюрократії ,митарства вирішили переїхати до Польщі. Про що не пошкодували ще жодного разу.
    І зараз працюємо по спеціальності ( Ми з сестрою медики),мій старший син навчається в університеті, молодший в школі.Мову вивчили і здали екзамен на В2. Вже отримали карти часового побиту.
    Тому Польща це супер можливості і легка легалізація.
    Так фінансової підтримки немає.Але через можливість працювати і достатньо легкої мови проблем з фінансами,у здорової людини не виникне.

  • Fialka345 14 ноября, 03:47 1

    А за три місяці можна знайти працю по силам.

  • Fialka345 14 ноября, 03:49

    https://helpua.rubikus.de/ua/

  • yatavav 14 ноября, 10:38

    Я також з Запоріжжя. Також роздивляюсь варіанти виїзду. Але дуже боюсь одна з двома дітьми. Меншій боньці всього 2,7. Хотілось би виїхати десь по Україні, бо з часом зможу працювати. Мені скоро виходити на работу з декрету та вчора подзвонив начальник і сказав, що на мож місце взяв людину, що звільнити мене не може, але місця для мене не має.

  • Valentinks 14 ноября, 22:42

    Зустрічала в телеграмі анкети для людей з термінової евакуації виділяють житло і в деяких навіть є вакансії це все по Україні . Якщо цікаво можу знайти форму і скинути лише по телеграму

  • Mariia_k 16 ноября, 10:52

    Їдьте в Мюнхен в розподільчий центр
    (шукайте перевізників, які туди везуть). Моя подруга на минулому тижні туди заїхала. Прийняли добре, зараз вже далі перевели, умови - велика палатка з розподілами, але це теж тимчасово, далі розподілять кудись в село скоріше всього. Головне, беріть документи і докази, що 3 місяці до/після війни ви були в Україні ( медичну карт, довідки тощо)

  • Nika_147 сегодня в 11:10

    Я спитаю в чужій темі. Бо часто пишуть подушка. подушка.
    Ось хочу почути від тих, хто це пройшов, а яка потрібна подушка з розрахунку на 1 людину на 2-3 місяця?
    Я зараз не беру до уваги, якій рівень в нас був дома, що ми звикли їсти, як розважатись та інше. Мене цікавить отой мінімум на 1 місяць, щоб діти не були голодні/голі/холодні. І чи є можливість отримати безкоштовне житло.

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Вернуться в Клуб