Скринінг 1 триместру

Доброго дня! Мені майже 36 років. Вагітність 12 тижнів. Получила результати скринінгу. По УЗД начебто все добре. А от кров мене засмутила. До лікаря записана. Але я не знаю, як з цими нервами не зійти з розуму до візиту. Я так розумію, що біохімічний ризик Т21 1:88 - це дуже великий. Ще написали "високий рівень вільного В-ХГЛ", я так розумію, що це теж не дуже добре. вагітність 4. Перша була завмерлою, друга - пологи, третя - медикаментозний аборт. Допоможіть будь-ласка розібратися з результатами.


Теги: скрининг 1 триместр

31 комментарий

 • Pustogor 13 мая, 12:54 2

  https://feskov.ua/uk/services/vagitnist/rozrahunok-riziku-trisomiyi#
  Осьо статейку знайшла) по ній якось Ваше Т21 взагалі нкчемно якось виглядає)), але прочитайте, може зацікавить.
  Далі.
  Нервувати взагалі не треба, принаймні з приводу аналізів.
  Вони бувають просто неточні. Це раз.
  Аналізи з приводу ризиків при вагітності - вірогідностні. Тобто вони не встановлюють діагноз, а слугують підставою для рекомендацій щодо подальших дій. Дослідження на ризик Т21 мають кілька ступенів, і БАК - це тільки перша з них. Якщо є підозри, можна робити наступні дослідження, аж до пункції амніотичної рідини ( за кваліфікованих лікарів це безпечна маніпуляція). Це два.
  Ви - відповідальний менеджер проекту "вагітність", а не шмарклява панянка )) Ви маєте отримати об'єктивну інформацію, отримати експертні висновки і ухвалити відповідальні рішення, враховуючи наявні у Вас ресурси. Простими словами : маєте здавати аналізи, вислуховувати думку лікарів і, за наявності дійсно високих ризиків вирішувати - є у Вас шанс впоратись з результатами цих ризиків у майбутньому чи ні. Це три.
  Це не повинно Вас зачіпати емоційно. Хочете емоцій - помацайте живіт і спитайте у нього, чи він вже може випростати кулачка, щоб потиснути Вам руку, чи ще треба зачекати)) Це чотири.
  За ХГЛ не знаю, а чим погане Ваше значення на Вашу думку?

 • Pustogor 13 мая, 12:57

  Неправильно прочитала. Не нікчемний результат, а в зоні ризику. Але це нічого не міняє.

 • cunning 13 мая, 13:26

  Дякую!

 • Pustogor 13 мая, 20:33

  @cunning Звісно, треба лікарів послухати.

 • Ksenya 13 мая, 13:43

  В мене була вірусна і горло боліло. 1 скрінінг після неї. То аналіз був не дуже. Зробила ще один. Не встигли по строках на 1. То 2 був нормальний. Але скільки нервів пішло

 • nik_ylja 13 мая, 14:43 4

  Моліться Богу й все буде добре.
  Господь милостив й допоможе виносити дитину, якщо на це є його воля.

 • 12 комментариев
 • Pustogor 14 мая, 23:20

  @Pustogor скринінгу

 • JuliaSha 15 мая, 12:35

  @Pustogor Я залякую? Це лікарі скринінгами залякують.

 • JuliaSha 15 мая, 12:35

  @Pustogor Почитайте, все є у відкритому доступі

 • Nezzabudka 13 мая, 23:35 4

  У приятельки по аналізам ризик патології був більше ніж 1:10.
  УЗД гарне. Їздила до якогось крутого уздіста. Там теж все добре. Сказали в першу чергу орієнтуватися на узд. На аналіз впливає дуже багато факторів, в тому числі стрес та харчування напередодні.
  Народила здорову дитину.
  Хай і у вас все буде добре!

 • cunning 15 мая, 16:01

  Дуже дякую Вам!

 • Ckpenka 14 мая, 08:39 3

  Зараз я приїду додому і все Вам напишу! Сама пройшла через таке нещодавно. Мені фото розпливчасте, у Вас розрахунок по програмі пріска?

 • Ckpenka 14 мая, 17:02 3

  Розкажу зі свого досвіду, перший скрінінг мені показав високі ризики на трисомію 13,18,21. То був для мене шок! Тут в клубі писали різні думки.... Більшість дівчат підтримали за що їм велика вдячність.... Я трохи зібралася до купи і знайшла лікаря в області, яка сказала мені, що розрахунки по програмі пріска ( в Вас мабуть також пріска, бо по малюнку таке, як в мене-просто фото не чітке, не можу нічого прочитати) не є результативними.... І порадила мені терміново ( поки дозволяли терміни) переробити УЗД та аналіз, який буде розраховуватися тільки по програмі Астрая!!!! Я це все зробила і там були зовсім інші результати..... Вам зараз не потрібно падати у відчай, Вам потрібно взяти себе в руки та діяти!!!! Бажаю Вам, щоб Ваш малюк був здоровим :heart:

 • Ckpenka 14 мая, 17:07 1

  Доречі, в мене ризики були 1:50 по програмі пріска, по всім трьом трисоміям.....

 • cunning 15 мая, 16:10

  Нажаль я вже не можу здавати аналіз повторно, тому що вже терміни не дозволяють. І так, я подивилася якою програмою робився аналіз і ви були праві, саме методом Пріска.

 • Ckpenka 15 мая, 16:25

  @cunning Пріска не є показником!!!!! Зробіть другий скрінінг, але обов'язково з розрахунком Астрая, я впевнена, що все у Вас буде добре!!!!!

 • JuliaSha 15 мая, 20:07

  Автор, в мене були підозри при УЗД. Але скринінг я не робила. Дитина здорова! Чого і Вам бажаю! Всі ці можливі відхилення - це лише відсотки. І ніхто точно не скаже..
  Я від всієї душі бажаю Вам здорової дитини!

 • cunning 16 мая, 11:09 1

  Дякую Вам!

 • TaniaB 15 мая, 20:46

  Велику роль у вираховування ризиків по Пріска грає вік матері. Мені були поставили випадково 40 років і одразу буди височенні ризики. Правда диш вдома я перевірила і потім мені перерахували і все норм. У вас може бути така ж ситуація, бо з віком більш 35 автоматично воно збільшує ризики патологій. Тому раніше часу не хвилюйтесь !

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Вернуться в Клуб