Uniting for Ukraine. Хто що знає?

Всім привіт.

Хто скористався цією програмою?

Можливо знайомі чи знайомі знайомих?

Цікавлять реальні відгуки.

Дякую.

Темы: Война в Украине


Теги: сша, uniting for ukraine

29 комментариев

 • Ira_in_love 28 января, 23:47

  Я була з дитиною, вже повернулась. Що саме Вас цікавить?

 • Sanechka 29 января, 00:59

  Я зараз по цій програмі. В березні повертаюсь, відгук який ви хочете,,бо неможливо сказати загалом по країні бо в кожному з 50 штатів свої закони, свої правила, своя бюрократія, і решта. Ми в Огайо, живемо в родича, платимо як невелику оренду. Я працюю, займаюсь волонтерством, діти в школі, плюс українську школу робимо домашні завдання, є допомога невелика на харчування і мед страховка. Декому платять ще виплати кеш але мені ні, бо я працюю. Якщо є змога їхати з чоловіком ще можна, самій мамі з дітьми не раджу.

 • 11 комментариев
 • Sanechka 8 февраля, 20:11

  @Mamylya_2015 Та нема, вже маю квитки, ми і так спочатку думали до нового року, тоді до кінця зими, тоді от ще по роботі треба було трохи затриматись. Я читала всі новини, мені хост регулярно показує про наступ на Суми і каже що не їхати, але я не вірю в той другий наступ на Суми, їм хочаб втримати те що вони вже ніби своїм там собі приписали. Провокації можуть бути, в повноцінний наступ як було 24 не вірю. Та і тоді Суми відстояли з голими руками, а тепер хлопці мають багато чого цікавого, є Тро, є ССО, є військо. Чоловік був в підрозділі Тро військовий медик то він тримає зв’язок з хлопцями.

 • Sanechka 8 февраля, 20:13

  @Mamylya_2015 Дякую, що написали, тримайтесь, я вірю що все буде доьре!

 • Mamylya_2015 9 февраля, 19:17 1

  @Sanechka Віримо в ЗСУ, що все буде добре

 • nataliaharutuk 29 января, 09:02

  Я зараз у Варшаві працюю в фундації з розвитку дітей.Фундація фінансується Америкою.Запропонували їхати в штат Масачусетс, в містечко біля Бостона. так само працювати в садочку.Думаю чи варто взагалі починати це.Сину 15 років,закінчує 9 клас в Україні на сімейному навчанні ну і відвідує польську школу .6 місяців потрібно відпрацювати буде.Єдиний плюс- підтягнути сину і мені англійську за цей час.А взагалі страшно, сумнів чи на заробітну плату вихователя реально знімати житло і прожити 2 особам?

 • 10 комментариев
 • Sanechka 30 января, 00:04

  @nataliaharutuk Так, багато що покриває думаю, консультації лікарів, пломби ми робили, мені треба приймати л-тироксин, виписали і доплачую тільки 2 долл за ліки. Думаю на сайті кожного штата можна почитати що входить в той чи інший план страховки який вони надають

 • Ekatrudenko 30 января, 00:14 1

  @Sanechka Знаю випадки що не дали.
  І в фесбуці читала такі випадки

 • Sanechka 30 января, 00:43

  @Ekatrudenko Ясно(

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Вернуться в Клуб