Парка куртка для дівчинки 140/146 см бренду Outventure

Шаг ставки - 10 грн

Ставки принимаются до 29 мая 14:58


На Кашалоте 7 лет
221 лот

Укрпочта, Новая почта
Предоплата на карту/счет
Возврата и обмена нет

О товаре

Утеплена куртка з поліестеру. Мембрана +ADD DRY з показниками водонепроникності та паропроникності 3000 мм / 3000 г/м2/24 год надійно захищає від промокання і підтримує комфортний мікроклімат. Особливості: синтетичний утеплювач, приталений крій з артикуляцією в області ліктів, капюшон, світловідбиваючі елементи, 2 кишені. Склад: верх: 100% поліестер; підкладка: 100% поліестер; утеплювач: 100% поліестер.

Про бренд

Улюблений бренд

Відкривай нові горизонти разом з Outventure! Бренд представляє одяг, взуття, аксесуари для туризму та активного відпочинку для всієї родини. Крокуючи навіть найбільш складними маршрутами будь впевнений у власному комфорті, адже він забезпечується провідними технологіями Outventure.

Заміри

довжина по переду 68 см по спинці 73 см ,

рукав 57 см , напів обхват під руками 45 см , плечі 36 см . Стан нової у використанні була пару разів . Ідеально підійде на осінь весну .

Доставка укр пошта та нова пошта .