Німецькі зручні жіночі босоніжки на танкетці, сірі з бежевим, літо, р. 37

Шаг ставки - 10 грн

Ставки принимаются до 20 июля 18:16


На Кашалоте 3 года
62 лота

Укрпочта, Новая почта, Еще 2
Предоплата на карту/счет, Оплата наличными, Еще 1
Возврата и обмена нет

О товаре

Бренд: Rieker (Німеччина).

Особливості моделі: європейський виробник, легенькі по вазі, мають дуже м'які устілки, швидко взуваються завдяки гумовим шлейкам, мають універсальний базовий дизайн і довговічну заводську прошивку підошви.

Матеріал: зовні штучна замша (міцний коротковорсний взуттєвий текстиль) з декоративними фольгованими крапками. Устілки з м'якої приємної до тіла байки, мають пружні амортизуючі основи, що зменшує втомлюваність ніжок.

Колір: верх сірий з бежево-коричневим, декор сріблястий, підошва біла бежево-коричневий, все як на фото.

Розмір: 37.

Довжина устілки від краю до краю: 23.7 см.

Ширина устілки: 8 см.

Ширина підошви: 8.2 см.

Повнота: середня. На більш вузьку ногу теж підійдуть, на дуже широку не підходять.

Висота танкетки по заднику: 7.5 см.

Висота підошви в передній частині: 2.1 см.

Стан: хороший, рівень зносу невеликий. Функціональні пошкодження чи дефекти відсутні. В декоративному плані є плями на нижній поверхні підошви, не відчищаються, але і не помітні при ношенні. При бажанні можна періодично коректувати звичайним білим кремом для взуття. Стан на фото.

Відправлення Укрпоштою, Новою поштою чи Meest. Я на зв´язку практично завжди і з радістю дам відповіді на всі уточнювальні питання, пишіть.