Наб пробн для обличчя Ottie Platinum Aura (тонер, 1 мл + емульсія, 1 мл + сироватка, 1 мл)

Стартовая цена - 10 грн

Шаг ставки - 10 грн

Товар продан 1 раз

Торги закрыты


На Кашалоте 11 лет
71 лот

Укрпочта, Новая почта, Еще 1
Предоплата на карту/счет
Возврата и обмена нет

О товаре

Корея

Набір пробників Ottie Platinum Aura — чудовий спосіб познайомитися з преміальною серією антиейдж-косметики. Відчуйте ліфтинг-ефект та потужне омолодження вже після першого застосування!

У наборі є

Тонер, 1 мл. Тонер зволожує та готує шкіру до подальшого догляду, відновлюючи її pH-баланс. Він також підвищує пружність і сприяє кращому проникненню активних компонентів.

Емульсія, 1 мл. Легка емульсія забезпечує інтенсивне живлення та зволоження. Вона стимулює вироблення колагену, роблячи шкіру більш еластичною та пружною.

Сироватка, 1 мл. Концентрований засіб з потужним антиоксидантним ефектом. Сироватка розгладжує зморшки, освітлює пігментацію та надає шкірі здорового сяяння.

Засоби з набору містять екстракт чорної ікри, ніацинамід, аденозин, гіалуронову кислоту та інші цінні компоненти, які зменшують глибину зморщок і підтягують овал обличчя. Платина посилює антиоксидантний ефект, захищаючи від передчасного старіння.