Кисневий відбілювач Туреччина AKKIM 1 кг, перкарбонат натрію, кисневий порошок
Характеристики та опис
Кисневий відбілювач Туреччина AKKIM 1 кг, перкарбонат натрію, кисневий порошок.
Чому кисневий порошок має зайняти почесне місце в арсеналі кожної домогомподарки? Якщо коротко: він поєднує в собі феноменальну ефективність в очистці забруднень та бережливість по відношенню до речей, організму та екології.
А тепер трішки більше подробиць:
1. Кисневий відбілювач має широкий спектр застосування, починаючи від прання кольорових та білих речей, закінчуючи очисткою підгорілого посуду. Його можна використовувати як самостійний засіб, так і для підсилення прального порошку. Видаляючи забруднення, перкарбонат натрія береже колір та структуру тканини, підвищує білизну білих тканин. Зокрема, він ідеально підійде для замочування в разі відключення світла. Діє дезинфікуюче, помʼякшує воду, має обезжирюючий ефект. Долає навіть старі плями від кави, ягід, варення, вина, чаю, жиру, поту та іншого.
2. Екологічний та безпечний персоль береже природнє середовище та організм завдяки відсутності фосфатів, хлору та агресивних ПАР. До речі, відсутність фосфатів зберігає водойми від позеленіння, адже саме вони спричиняють ріст кількості зелених бактерій.
P.s. Даний кисневий відбілювач також називають персоль, чудо порошок, перкарбонат натрію, кисневий порошок.
Спосіб застосування перкарбонату натрію Туреччина AKKIM
1). Замочування.
3-4 столові ложки залити 1л окропу, почнеться реакція (шипіння), бажано брати посуд у 3-5 разів більше, оскільки може вибігти з ємності.
Поки шипить, білизну не замочувати, хвилин п'ять треба почекати. Оскільки почне утворюватися піна та почне тікати їхні миски.
Можна замочувати в гарячій воді (рушники, постільна білизна, лляні та бавовняні тканини), на кілька годин залишити. Потім можна просто або прополоскати руками, або покласти в машину на програму полоскання і віджимання, звичайний порошок можна не додавати.
2). Машинне прання.
Можна використовувати замість звичайного порошку. У відсік для порошку насипати 2-3 столові ложки їх розрахунку до 5 кг білизни. Прати при температурі 60-80 градусів.
3). Виведення плям для звичайних тканин.
2 столові ложки залити 1 л окропу, тканину опустити у гарячий розчин. Залишити на кілька годин. Потім потрібно прополоскати або в машині, або руками.
Якщо залишилися незначні плями, можна на короткому пранні дістати в машині, додавши пару ложок кисневого відбілювача.
4). Виведення плям для тонких тканин.
2-3 ложки залити 1 літром окропу. Розчин остудити до потрібної температури і потім опускати речі. Замочити на кілька годин, потім прополоскати.
5). Чищення килимів та м'яких меблів.
Розвести 4-5 ложок літром окропу, гарячим розчином обробити поверхню. Щоб уникнути білих розлучень, потім просто змити чистою водою.
6). Чищення посуду.
Розвести 4-5 ложок на 1 літр окропу. Розчином можна чистити нагар, наліт, жир, кахельну плитку, фільтри для витяжки. Щодо фільтрів, їх потрібно замочити на пару годин і перевіряти, щоб сітка не потемніла, коли побачите, що кіптяви не залишилося, просто змийте водою.
7). Також додають до посудомийних машин 1 столову ложку + пів чайної ложки лимонної кислоти.