Лот 1 шт.
Coverflex ® fast - це безшовні круглі трикотажні постійно еластичні трубчасті бинти, виготовлені в основному з віскози.
Coverflex ®fast може використовуватися як вторинна фіксація для накладення в поєднанні з первинними пов'язками. Під наглядом фахівців-медиків в якості вологої пов'язки, в дерматології при зволоженні в гострій фазі атопічної екземи, в спеціальній зволожуючій і мазевій терапії для застосування в поєднанні з рідинами, мазями та кремами.
Використовується в якості сухої пов'язки в дерматології при хронічній фазі атопічної екземи для застосування в поєднанні з зовнішніми засобами, такими як мазі, креми, лосьйони і т.п.
Також використовується в якості внутрішньої підкладки для довгострокової профілактики подразнення шкіри, для застосування в поєднанні цинковими кремами, з компресійними, опорними, гіпсовими, адгезивними і зв'язуючими пов'язками.
91% віскоза
5% поліамід
4% еластан
Розмір 3: руки і ноги дорослих, голови і ніжки дітей; обхват 20-45 см.
Приховати
Характеристики
Основні
Виробник
Paul Hartmann
Країна виробник
Німеччина
Довжина
10 м
Ширина
7.5 см