Біотин – відіграє важливу роль у вуглеводному обміні, взаємодіючи з гормоном підшлункової залози інсуліном. Крім того, біотин бере участь у виробництві так званої глюкокінази – речовини, яка запускає обмін глюкози. Глюкокіназа виробляється у печінці, там, де зберігається біотин. Це особливо важливо для діабетиків, у яких вміст глюкокінази у печінці знижений.
Велику роль відіграє біотин і в синтезі глікогенів – накопичених у печінці та м'язах вуглеводів, а також у засвоєнні цих запасів та в так званому глюконеогенезі, у процесі якого 16 із 22 амінокислот перетворюються на глюкозу. Цей процес є виключно важливим для підтримки стабільного рівня цукру в крові. Таким чином, біотин стабілізує вміст цукру в крові.
Він допомагає також засвоювати білок і в обміні речовин є важливим союзником інших вітамінів групи В, таких як фолієва та пантотенова кислоти та вітамін В12. Крім того, він бере участь у розкладанні жирних кислот та спалюванні жиру.
Оскільки біотин містить сірку, його можна назвати вітаміном краси для шкіри, волосся та нігтів. Справа в тому, що шкірі, волоссю та нігтям необхідна сірка, і хтось повинен її туди доставляти. Biotin 5000 mcg зарекомендував себе як ідеальний транспортний засіб, який завжди доставляє свій вантаж сірки за призначенням.
Біотин контролює обмін жирів і переважно знаходиться у клітинах шкіри та волосся, він, природно, впливає на вміст жиру у шкірі. Біотин оптимізує використання жирних кислот в організмі і робить шкіру голови менш маслянистою, він може покращувати загальну структуру та зовнішній вигляд волосся.
Ще одне важливе завдання Biotin 5000 mcg полягає в тому, щоб пов'язувати двоокис вуглецю з пуринами, які містять спадкову інформацію нашого організму. Він потрібний і для синтезу гемоглобіну – пігменту червоних кров'яних тілець.
Рекомендації із застосування:
Приймати по 1 капсулі в день під час їжі.