Zhabenyatko_zelene
Ищу товары 14 декабря 2018, 15:24

Пояс для східного танцю

Потрібен пояс з монетками для східного танцю, недорого. Бажано блакитного кольору, та розгляну будь-які варіанти. Або порадьте, де в Києві можна купити недорого, дорого я знайшла сама)

Zhabenyatko_zelene
Главный клуб 8 декабря 2018, 00:37

Сніжна банка)

Думаю багато хто з наближенням свят починає створювати з дітьми різноманітні витвори) Ми сьогодні теж спробували зробити сніжну кулю. Це скоріше не куля, а циліндр, та суті не міняє)

Zhabenyatko_zelene
Главный клуб 22 ноября 2018, 13:53

Допоможіть вибрати матрас

Який матрас кращий для дитини від 6 років безпружинний чи пружинний? Потрібен висотою до 15 см на ламелі. Порадьте щось, бо чим більше дивлюсь тим більше виникає питань.

Zhabenyatko_zelene
Главный клуб 31 октября 2018, 12:34

Розпродаж Lenne

У Проспекті у зв'язку з закриттям магазину ІDO знижка -40% на lenne. Акція сьогодні і завтра, далі закриваються. Вибір невеликий залишився.

Zhabenyatko_zelene
Главный клуб 19 октября 2018, 23:24

Кудряшки...

У доці волосся в'ється від природи, коли були на морі волосся від солоної води завивалось у класнючі локони. Так от, скоро їдемо на весілля і вирішили поекспериментувати з зачіскою. Накрутила на плойку та не пройшло півгодини, як від локонів не лишилось і сліду. Сьогодні знову спробувала, уже закріпила лаком, результат був такий самий. Можливо хтось мав таку проблему, що можна зробити, щоб були кудряшки?

Zhabenyatko_zelene
Сообщество весёлых людей 14 августа 2018, 22:17

Незабаром...

Zhabenyatko_zelene
Главный клуб 14 августа 2018, 21:17

Дівчата такі дівчата)

Після вчорашнього посту про розпродаж взуття в баулі подалася і я туди. На мою ласту "попелюшки" (42 розмір) там бувають цікаві варіанти, весною 4 пари купила на розпродажі і це я ще вибирала, що подобається. Хто стикався з проблемою у підборі взуття мене зрозуміє, яке щастя, коли ти маєш вибір! а не береш те, що підійшло( Але зараз не про це... А про рожеві туфельки... Вони були єдині, які мені підійшли, до того ж ідеально. Ці туфлі я тричі обходила стороною, та все ж дозволила собі їх купити. Насправді я не знаю скільки разів я їх взую, можливо жодного. Не…

Zhabenyatko_zelene
Главный клуб 28 июля 2018, 10:54

Шок від співбесіди

Повертають зі співбесіди, якщо 20 сек які я провела там можна так назвати) Вакансію знайшла на фб, погуглила все ок. Прислали смс з адресою, з уточненням взяти паспорт. Приїхала, мене запрошує HR, симпатичний хлопчина, і говорить взьміть з собою паспорт, а речі залиште в коридорі, у мене була тільки маленька сумочка з собою! Мені пояснили, що це потрібно для безпеки працівників, а паспорт для ідентифікації особи. Я розвернулася і пішла на вихід, скажу чесно стало страшнувато. Скажіть може дійсно така практика є, а я темний ліс і не знаю?

П.с. компанія знаходиться у квартирі житлового будинку, охорони там не було,…

Zhabenyatko_zelene
Главный клуб 28 июля 2018, 00:31

Затемнення місяця

Сьогодні найдовше затемнення місяця, хто бачив, скиньте фото хоч гляну. У нас знову дощ ллє як з відра-нічого не видно(

Zhabenyatko_zelene
Ищу товары 18 июля 2018, 21:15

Де купити такий засіб для миття посуду?

Дуже потрібна рідина для миття посуду Kaneyo, Японія. Мої запаси скінчились, а в продажу ніде уже не знаходжу. Може хтось бачив чи знає де купити?

Zhabenyatko_zelene