sulya
Здоровье ребенка 30 июля 2016, 07:55

Перші зуби.

Раніше на дітей з чорними зубами дивилась косо, думала що це вина батьків. В старшого таких проблем не було))).Зараз у меншої замітила два місяці тому плямки на зубках при десні зверху. Цей час весь в селі і спостерігаю, що вони швидко поширюються на інші зубки. До стоматолога піду, але вже знаю, що скажуть покрити сріблом, а вони будуть чорні і не гарні це точно. Які ще є способи лфкування таких зубів і в чому причина, що зубки стають такими. Чого бракує організму? Нам 2.8 і треба сказати що перший зуб у нас виріс у 1.2 роки, вони у нас толком…

sulya
Главный клуб 19 июля 2016, 16:21

LEGO DUPLO-наша теперішня любов.

Підсіли ми дівчата!!!))) Я захворіла, скуповлюю все що бачу цікаве і сама з малою сиджу вечорами граюсь))) Як шкода, що в моєму дитинстві такого не було, навіть старший, якому зараз 8 нічого про LEGO DUPLO не знав до цього року, поки менша не показала))) Жили тоді якось без інета і ігрухами цікавилась тільки в магазинах біля дому. Сорі за якість фото, бо вечір, і телефоном фоткала, тому маємо що маємо. Дорого, але воно того варте. Перше лего оригінал купила, як кажуть, оптом тут, прямо в клубі, в…

sulya
Главный клуб 10 июля 2016, 12:56

Як ваші діти грались лего?

В нас виходить що все в загальній кучі і складаєм ми що виходить, цілим набором не граємся і не виходить у нас їм стояти складеним так як на малюнку, як навчити дитину гратись лего наборами і чи варта це вчити, ваша думка пліз! Просто цікаво.

sulya
Главный клуб 3 июля 2016, 21:08

Київ! Клумба хелп!

Дівчата хелп. Планую на тиждень поїхати в Київ з дітками. Які в липні мають бути міроприємства, які варта подивитись дітям і де, бажано безкоштовні бо з ними витрат і так буде багато. На яке число краще було б запланувати поїздку? Що цікавого можна показати дітям 3 і 8 років?

sulya
Главный клуб 24 июня 2016, 13:10

Укрпочта! Я в шоці!

Приїхала я до батьків на літо і прийшлось покористуватись місцевою укрпоштою. Тепер я на 100% розумію людей з доставкою 100гм. посилок за 15-20 грн. Це правда так ї є. Відправила за два тижні 2 посилочки обидві по 50-100 гр. ціна в районі 15 грн. Упаковку свою не можна ва в них немає, купила в них конверт за 4 грн, 7.20 за вагу заплатила і 1.75 за таку послугу що я бланочок не заповняла а вона сама набрала, хоч на моє питання дайте бланок відповіли що у них немає. От 13 грн поїхала минулий тиждень. В себе на відділенні я б…

sulya
Главный клуб 23 июня 2016, 13:37

Lego duplo? Чому так мало продають б.у?

Завдяки одній людині на клумбі ми з малявою присіли на Lego duplo, купили пакетом і от почала є охоту на бу цікаві елементи і набори. І поняла що це дифіцитний товар, крім того щось по нормальні ціні розходиться як гарячі пиріжки. Хто знає де ще дають оголошення про продажу легу б.у може якісь групи в соцмережах. Крім того ціна б.у навіть кусюча і мало чим відрізняється від нового(((.

sulya
Книжный клуб 20 июня 2016, 11:38

Цікаві книжки з віконцями типу Ранківських Словничків.

Знатоки книг цікавлять книжечки по типу словничків видавництва Ранок з віконцями шукалками бо дуже вони нам сподобались але уже піднадоїли, порадьте щось аналогічне.

sulya
Ищу товары 20 июня 2016, 11:35

СП на шкільні рюкзаки?

Хто збирає СП на шкільні ранці або викупає з іноземних сайтів за адекватну ціну? Потрібний на 3 клас нормальний рюкзак, не каркасний. Які можете порадити?

sulya
Ищу товары 9 июня 2016, 22:34

Хто збирає Книжкову Хату?

Хочу книжечку Мед для мами! Купіть мені пліз?

sulya
Главный клуб 5 июня 2016, 10:43

LEGO DUPLO

Де найкращі ціни на набори LEGO DUPLO? Хто де купує?

sulya