sulya
Отдам даром 23 октября 2016, 21:41

на 1.5-3 роки

sulya
Главный клуб 22 октября 2016, 10:05

Мій досвід першого і останнього СП(((

Дівчата вирішила я зібрати СП з одного оптового сайта шапочок і то тому, що собі хотіла купити і сину. Що приїхало це жесть. Відсотків 70 пересорту, як не модель не та, то колір не той. Дві шапки навіть по кількості не хватає. Заплатила біля 1500 на грн 500 виставила людям яким поперло отримати своє замовлення а решта жесть. Сама навіть не отримала тої що замовляла. Не знаю чи всі постачпльники так, але моє перше СП це мій гіркий досвід. Більше не буду і не хочу. Краще піду куплю що сподобається. Думаю тим що збирають СП треба валерянку безкоштовно видавати))

sulya
Главный клуб 22 октября 2016, 09:05

А ви міряєте від 0 чи від 1?

Вчора мене ошарашила переписка з покупцем, благо сапоги вже були продані інші людині))

извините меня пожалуйста, а вы измеряли сантиметром от ноля или от еденицы?

Вчера в 18:23

від 0 але вони вже продані))

Вчера в 18:32

очень жаль у нас 14,5 от еденицы поэтому думаю нам булиб нормально. Или может свой совет дадите вы ведь их видели? Они стоят этих денег?

Як зрозуміти як людина міряє від 0 чи від 1. Чи прямо питати?

sulya
Главный клуб 20 октября 2016, 11:48

Характерная кукла???

Які емоції у вас викликають такі лялі? Чи є такі ц вас дома, чи граються і люблять їх ваші діти? Для чого вони взагалі?

sulya
Ищу товары 15 октября 2016, 14:53

Шапки LEKS

Ніхто не викупає з сайта LEKS http://leksopt.com.ua/ шапочки без відсотків або з мінімальною націнкою, треба пару шапочок)))

sulya
Главный клуб 9 октября 2016, 09:21

Плакат охоронців води???

Киньте ідею що можна придумати на плакат для школи так щоб було не довго малювати, ліпити чи ше щось. Ідей ніяких мозги не варять а у сина тим більше.

sulya
Главный клуб 8 октября 2016, 08:42

Чи вигідно зараз держслужба??

Тема навіяна вчорашнім походом в соцзабез(. Випадково підслухала розмову працівниці срцзабезу зі своєю прибиральницею дома( сиділа за столом і не було куди діватись, хіба вуха закрити). Завжди думала що там мізерні зарплати, а виходить ні раз людина може найняти прислугу і їй вигідно це робити. Завжди боялась держслужби, бо знаю, що після звільнення з такої роботи кудись влаштуватись на іншу важко. У нас кадри навіть не розглядають кандтдатури колишніх державних клерків. Яка ваша думка, воно того варте працювати на державу))

sulya
Главный клуб 5 октября 2016, 14:39

Як навчитись їздити на машині і подолати страх????

Дівчата є реальна проблема. Чоловік поїхав, сама з двома дітьми, купа гуртків , на всі треба соватись транспортом а машина стоїть на припоні бо я плуг.!!! Як ним не бути? Хто має дельні поради, психолога, чи ще раз інструктора чи в чому фішка, права маю вже 5 років а їздити боюся, боюся зустрічного транспорту, боюся кретичних ситуацій, на дорозі ьоюся всього. Можна це якось перебороти, бо для себе вирішила що перезимую так, а на весну вчусь соватись. Чи 35 це вже запізно. Права не купила а чесно відїздила в автошколі і здала, але(((((

sulya
Книжный клуб 30 сентября 2016, 17:46

Груфало на німецькій і ще книжка з рухомими картинками правилами руху.

Вчора писала про Груфало на німкцькій, показую яка вона))

sulya
Книжный клуб 29 сентября 2016, 20:43

Груффало на німецькій.

Нікого не цікавить груффало на німецькій мові, в нас на секонді нарила прікольна, але ми з німкцькою ніяк, може хтось вчить з дітьми? Можу купити за дякую)))

sulya