Ozimblowska_Natalia
Главный клуб 8 августа, 12:01

Клин клином

" Як відкликати порчу" .. Зараз в гостях , зайшла мова і тут людям цього треба..

Звучить воно так

"Треба рано стати навпроти воріт того хто зробив і щось три рази сказати.."

Хто знає повністю підкажіть..Бо в людей ,які повністю знають не можемо спитати..

П.с. тільки по ділу пишіть, бо я особисто "на вищих енергіях "і мені цього не треба, а клин клином вишибають..

Ozimblowska_Natalia
Робота 24 мая, 00:51

В Польщі чоловікам

Багато мені писали, і аж тепер можу запропонувати роботу в Польщі вашим мужчинам :) .. Місце справді гарне, не поїдуть на казна що ..

Електрики, електрослюсарі, електромеханіки в фірму офіційно.. Не на будови, а в фірму!.Проживання не в вагончиках !.А на квартирах з гарними умовами. Зарплата ,в залежності в якому напрямку, теж нормальна..

Пишіть, всім відпишуся :)

Ozimblowska_Natalia
Главный клуб 10 марта, 18:30

Пи..дець..дівчата!!!то повний пи..дець..

Що таке?що робиться з дітьми?.

Іду сьогодні по дорозі- хлопчик 10років кидається в 2 бабусь сніжками..вже достатньо від них відійшовши, чую як одна з них кричить - я за тобою ходитиму весь день, поки не взнаю ,де ти живеш!! А я думала, що він з бабусею своєю..

Через 3 год на площі міста, по самій середині бавляться хлопці 6-12 років..люди повз них проходять з інтервалом 1-2 хв..центр!!! Я тільки іх побачила , подумала, що якось вони дивно бавляться..підходжу ближче і обходячи їх метрів так чотири бачу, що один найменший на колінах в снігу, а самий вищий тримає ніж в…

Ozimblowska_Natalia
Главный клуб 8 марта, 11:19

Харківчанам і обл. Вчителі

http://online-shkola.com.ua/statics/watch.php?id=41

В цій школі навчається моя дитина ..

Ozimblowska_Natalia
Главный клуб 9 февраля, 15:27

Розвивашки, лабіринти,Зайцев, Шічідо

Як обіцяла , викладаю посилання на свій гуглдиск з матеріалами, по яких займаємося з дітками ..Там біля 3 Гб https://drive.google.com/open?id=1Q_vQbFHG4_mCQTjpWyrZf0Z_yEwxnRys

Закачуйте і приємного навчання :)

І нарешті працює сайт з практично єдиними іграми , які я включаю малим .Хто по Шічідо займається - це знахідка http://boostbrain.ru/games/

А ще мої люблять http://www.newart.ru/htm/flash/risovalka_14.php

і http://www.dhteumeuleu.com/dhtml/draw3D-auto.html

І морський бій люблять як 3д так і на листочках (замість "республіка" - слова і словосполучення, щоб букви не повторювалися самі придумують)

А у вас що є цікавого ??

Ozimblowska_Natalia
Главный клуб 1 февраля, 16:21

Ахххххх !!

"СОБАЧЬЯ ЖИЗНЬ"

Ну такий фільм!! Ну такий !! Восьмирічна дочка купу питань задавала, вкінці просльозилася.. і я тоже .. Відкопала іграшкового собачку, назвала "пес-бос" і всюди з ним..Вже місяць під враженнями..Хто дивився

Ozimblowska_Natalia
Вакцинатор или прививкамДА 11 января, 16:24

Польща

Як з прививками в тих хто прививається в Польщі? що чути про наслідки?

Ozimblowska_Natalia
Главный клуб 1 января, 17:03

Коляда

Підкажіть гарну коляду укр.мовою для 2 класу..Нова радість не підходить..веселішу і щоб недовга..бо з того, що знаю -все не те...Що колядують ваші дітки? І вінч(ш)івки гарні - теж послухаю ;))

Ozimblowska_Natalia
Главный клуб 12 декабря 2017, 17:14

Дистанційна освіта

Хтось знає, хтось не знає - дочка 2 клас вчиться дистанційно..Чому?Тому що дивлячися що зараз робиться в школах, то просто реально жалко такого дорогоцінного часу на "відбування школи " ..Переваги і недоліки - в кожного свої..Один, який я відзначила зовсім недавно - це якість нудьгування!!!!..Коли дочці хочеться "побити байдики" - вона вдягається і годинами гуляє..В школі це просто унеможливлюється, що і підрозуміває сама система..Але кожен з вас сам стикався з тим, коли сидиш за партою і нудьгуєш ..Про проводження часу в планшетах в рамках школи - взагалі мовчу, для мене це неприпустимо..

Цього року дочка вчиться на повній формі в…

Ozimblowska_Natalia