Ozimblowska_Natalia
Главный клуб 9 февраля, 15:27

Розвивашки, лабіринти,Зайцев, Шічідо

Як обіцяла , викладаю посилання на свій гуглдиск з матеріалами, по яких займаємося з дітками ..Там біля 3 Гб https://drive.google.com/open?id=1Q_vQbFHG4_mCQTjpWyrZf0Z_yEwxnRys

Закачуйте і приємного навчання :)

І нарешті працює сайт з практично єдиними іграми , які я включаю малим .Хто по Шічідо займається - це знахідка http://boostbrain.ru/games/

А ще мої люблять http://www.newart.ru/htm/flash/risovalka_14.php

і http://www.dhteumeuleu.com/dhtml/draw3D-auto.html

І морський бій люблять як 3д так і на листочках (замість "республіка" - слова і словосполучення, щоб букви не повторювалися самі придумують)

А у вас що є цікавого ??

Ozimblowska_Natalia
Главный клуб 1 февраля, 16:21

Ахххххх !!

"СОБАЧЬЯ ЖИЗНЬ"

Ну такий фільм!! Ну такий !! Восьмирічна дочка купу питань задавала, вкінці просльозилася.. і я тоже .. Відкопала іграшкового собачку, назвала "пес-бос" і всюди з ним..Вже місяць під враженнями..Хто дивився

Ozimblowska_Natalia
Вакцинатор или прививкамДА 11 января, 16:24

Польща

Як з прививками в тих хто прививається в Польщі? що чути про наслідки?

Ozimblowska_Natalia
Главный клуб 1 января, 17:03

Коляда

Підкажіть гарну коляду укр.мовою для 2 класу..Нова радість не підходить..веселішу і щоб недовга..бо з того, що знаю -все не те...Що колядують ваші дітки? І вінч(ш)івки гарні - теж послухаю ;))

Ozimblowska_Natalia
Главный клуб 12 декабря 2017, 17:14

Дистанційна освіта

Хтось знає, хтось не знає - дочка 2 клас вчиться дистанційно..Чому?Тому що дивлячися що зараз робиться в школах, то просто реально жалко такого дорогоцінного часу на "відбування школи " ..Переваги і недоліки - в кожного свої..Один, який я відзначила зовсім недавно - це якість нудьгування!!!!..Коли дочці хочеться "побити байдики" - вона вдягається і годинами гуляє..В школі це просто унеможливлюється, що і підрозуміває сама система..Але кожен з вас сам стикався з тим, коли сидиш за партою і нудьгуєш ..Про проводження часу в планшетах в рамках школи - взагалі мовчу, для мене це неприпустимо..

Цього року дочка вчиться на повній формі в…

Ozimblowska_Natalia
Главный клуб 9 декабря 2017, 16:13

"В постели с Сантой"

:) ДИВИТИСЯ З ЧОЛОВІКОМ ОДНОЗНАЧНО !!! Один з небагатьох фільмів , що я дивилася безвідривно від екрану..

Ozimblowska_Natalia
Польща 5 декабря 2017, 18:37

Польського Миколая

Сьогодні вночі "ходить" Миколайко в Польщі..Сховати від моїх шойликів щось нереально - вже все "підозріле" вичислили :) але я придумала таке - якщо подивитися в сумку , то чудо Миколайка зникне ..Доня 5 р. розуміє прямо - що зникнуть подарунки, старша 8 р. їй пояснює. що самі подарунки не зникнуть, але вони вже не будуть такими особливими..Трирічну відтягують старші :)))))))))))

З того всього я вирішила виставити "підозрілу сумку" на видне місце..вже 24 год пройшло, вони не заглянули :))) ВСІ ХОЧУТЬ ЧУДА :))

Ви вже зрозуміли, що ми не обманюємо діток, що прийде там хтось..

Ми змаленьких вчимо, що "Миколайко" -…

Ozimblowska_Natalia
Польща 21 ноября 2017, 11:22

Ile kosztuje budowa domu

http://ladnydom.pl/budowa/7,106568,21618930,ile-kosztuje-dzis-budowa-domu.html

Щоб перевести в долари , треба злоті ділити на 4 = приблизно доларів

Ozimblowska_Natalia