Melisenta
Ищу товары 8 августа 2017, 09:08

Очень-очень ищу Веснушку (Плямик), можно б/у в отличном состоянии

Вчера в самом же макдональдсе пока мы дошли от нашего столика где была забыта игрушка до выхода и обратно за ней - пропала((( У кого есть и не нужна, продайте, плиз!

Melisenta
Главный клуб 21 июля 2017, 08:54

Податок на нерухомість, хтось його платив?

В мережі натрапила на статтю що з наступного року піднімають ставку податку на нерухомість більше 60 кв.м.

Але ніхто з нашого будинку не отримував ніяких платіжок і за попередній рік, та і багато знайомих теж казали що нічого не приходило. Взагалі комусь приходили такі "листи щастя"?

Melisenta
Главный клуб 13 июля 2017, 20:23

Які канцтовари потрібні в садочок?

Дівчата, чиї дітки ходять в садочок, що потрібно в папку?

Племінниці ось-ось буде 4 рочки, на осінь іде в садок, сестра на День народження замовила папку з канцтоварами для садочку. Що потрібно з цього переліку?

1. Альбом для малювання

2. Фарби (акварель чи гуаш?)

3. Фломастери

4. Олівці кольорові і прості

5. Пластилін (який?)

6. Кольоровий папір і картон

Melisenta
Книжный клуб 10 июля 2017, 17:22

Конкурсна книжечка "Сім бажань Мії" вже у нових власників)

Багато хто бачив мій запис про конкурс на ФБ до Дня захисту дітей, розігрувалась персональна казочка. Нещодавно робота над нею закінчилась, а книжечка була передана новим власникам - мамі Тетяні та її донечці Соломії.

Melisenta
Главный клуб 25 июня 2017, 10:39

Самовольная смена режима питания у ребенка в 3 года, кто сталкивался?

Девочки, по какому режиму питаются ваши дети в 3-4 года? Дочка как полностью перешла на обычную еду, ела всегда 5 раз в день - завтрак, обед, ужин и два перекуса между, получалось примерно каждые 3 часа. При этом сама есть не просила, я спрашивала хочет ли, отвечала что да, тогда я ее кормила. Сейчас ей 3, 5 года, и с неделю назад все перевернулось - она начала съедать максимум половину стандартной своей порции, но просить снова поесть буквально через час-полтора. Рацион не поменялся и количество еды +- то же самое что и было, но поменялась именно частота - ест мало,…

Melisenta
Здоровье ребенка 22 июня 2017, 10:03

Родимки в дитини, до кого звертатись на перевірку?

Дівчата, таке питання, у кого дітки з маленького віку мають родимки, в кого ви їх перевіряєте?

Дитині 3,5 роки - кілька місяців тому з"явилась в неї родимка на шиї майже під волоссям, темно-коричнева і плоска, ще місяць тому точно була плоска, сьогодні - випукла. Краї чіткі, але все одно хвилює... До якого лікаря можна звернутись щоб подивились, дерматолог?

Melisenta
Худеем вместе 15 июня 2017, 10:42

Хто пробував/практикує розгрузочні дні, цікавить усе))

Всім привіт)

Зараз потихеньку худну, займаюсь бодіфлексом місяць, результати мені дуже подобаються, але все ж хотілося б ще щось додати. Вибираю те, на чому зможу протриматись все життя, бо багато видів спорту мені не підходять (купа гастродіагнозів), харчування змінила вже на таке на якому зможу жити без відчуттів що на дієті.

А позавчора спроба поласувати полуницею привела до сильних болей в шлунку, рвоти і набраку горла, тому вчора вирішила розгрузити шлунок, чай з сухарями і кефір - весь раціон на день. Але сьогодні після нього така лекість в тілі! Хотіла б запровадити розрузочні дні)) Хто знає як правильно і чи…

Melisenta
Главный клуб 21 мая 2017, 10:59

Может у кого-то были такие сорочки Джордж? Как они по качеству?

Дочка попросила именно такие, увидела их на сайте и все, ни на что другое не соглашается. Меня же смущает, что там указан 100% полиэстер.

Если у кого-то дети носили такие или другие сорочки, поделитесь впечатлениями, не будут ли парить, как к телу? Очень важно) Спасибо!

Melisenta
Главный клуб 11 мая 2017, 19:02

Прогулянка по лісі мого дитинства

Так склалося, що хоч я і виросла в селі, але наразі живу в місті. І от уже 5 років я не була в лісі, який був для мене рідним в дитинстві. Цьогоріч в мене була мета як потепліє, сходити до лісу разом з донечкою і показати їй місця мого дитинства. Зокрема, унікальну пам'ятку природи- 5 дубів, що ростуть з одного кореня. Вашій увазі, прогулянка в заповідному урочищі Папики (Волинь).

Melisenta
Главный клуб 23 марта 2017, 15:01

45 лет назад... всего 45 лет назад.

В начале 1972 года тридцатипятилетний житель косовского села Ибрагим Хоти принял решение совершить хадж в Мекку. В связи с появлением на Ближнем Востоке черной оспы, для поездки ему нужна была…

Melisenta