Melisenta
Здоровье ребенка 22 апреля 2018, 10:36

Ацетон, коли і в якій послідовності повертатися до нормального харчування?

Минулої неділі дитину (4,3 рочки) накрив ацетон, це вдруге такий серйозний приступ, перший був ще в 1,8, потім ще двічі незначне підвищення на фоні обстеження (УЗД, аналізи крові), і десь 2 роки все було прекрасно. Минулий раз ми не дотримувались дієти, просто не знали про неї, потім лікували алергію на білкові продукти 2 з лишнім місяці. Зараз хочу уникнути такого, вивчаю інфорцію по дієті і в цілому зрозуміло що давати, але неясно коли.

Отже, ацетон піднімався в неділю на вечір, тримався 4 дні (рвота була в неділю і понеділок, всього 4 рази), зараз 3 доба як ацетону нема.

Melisenta
Здоровье ребенка 14 октября 2017, 20:52

Любимые детские игры, стоит ли переживать?

Дочке 3,9, но лет так с двух она обожает укладывать спать, все что видит. У нас спят машинки под салфетками, спят мишки и куклы, даже наклейка-енотик был заботливо приклеен мне на руку и укрыт рукавом)))

Melisenta
Здоровье ребенка 22 июня 2017, 10:03

Родимки в дитини, до кого звертатись на перевірку?

Дівчата, таке питання, у кого дітки з маленького віку мають родимки, в кого ви їх перевіряєте?

Дитині 3,5 роки - кілька місяців тому з"явилась в неї родимка на шиї майже під волоссям, темно-коричнева і плоска, ще місяць тому точно була плоска, сьогодні - випукла. Краї чіткі, але все одно хвилює... До якого лікаря можна звернутись щоб подивились, дерматолог?

Melisenta
Здоровье ребенка 19 февраля 2017, 14:42

Идеальное решение для безопасности детей

По следам недавно созданной темы о фибиях мам.

Девочки, кто на высоких этажах, настоятельно рекомендую поставить на окна такие замки. Подробнее расскажу ниже.

Melisenta
Здоровье ребенка 10 января 2017, 11:12

Стоит ли отменять дневной сон у трехлетки?

Девочки, сколько по времени спят ваши дети примерно 3 лет?

Дочке почти 3. На дневной сон засыпает легко, спит часа полтора, но на ночь не уложишь, засыпает после 11, иногда и в 12. Надоело мне это, решила вчера днем спать не укладывать. Как ни странно, ребенку было вполне нормально, уснула вечером за 15 минут, в 22 часа, проснулась утром в 9. Получается 11 часов сна на сутки, так как раньше было 23:30-9:00 сон и 14:00-15:30 - то же самое.

Мне немнго непривычно было вчера, но в обед просто полежали с ней полчасика, почитали книжку, потом она встала играть снова. Но…

Melisenta