malush

Записи в Клубе malush 

Главный клуб 23 мая, 11:39

Як ви відмазуєтеся від інтернет маньяків?

Привіт. Продаю босоніжки, пристав покупець щоб зробити фото на нозі і бажано щоб повище щоб добре було видно ноги. Моя відповідь " сама себе не вмію фотографувати,і взамін є такий варіант, у мене теж ноги дві, худі і трошки жовтуватого кольору"

malush
Главный клуб 2 ноября 2017, 13:58

Як я цієї ночі чуть не посивіла....

Захотіла вночі у туалет, прохожу повз дитячу і усвідомлюю що боковим поглядом побачила чийсь силует....роблю крок назад і бачу що в палатці хтось стоїть...хтось маленький повненький і лахматий ( як Кузя із мультика про домового). Сонний стан і уява додали свого....ноги заніміли, мову відняло, а волосся почало підніматися.

Ось фото мого нічного жаху, а яка б була ваша реакція?

malush
Главный клуб 20 мая 2017, 03:14

В супермаркеті :)

Сьогоднішній похід в супермаркет підняв настрій напевне на тиждень..... Стоїмо з сім'єю на касі, перед нами мужчина з алкоголем, касирша пробиває, щось у неї не виходить, починається діалог з іншою касиршою:

-Катя, візьми до себе мужчину з коньяком, а то мені не получається ніяк

Катя вирішила пожартувати

- Іра, я не можу, в мене дома чоловік :)

Люди почали хіхікати..... І тут голос з черги жіночки років 45

- Дівчата, а можна я собі заберу, в мене вже два місяці хлопа не було :-)

Що робилося з людьми думаю розказувати не потрібно :))))))

malush
Главный клуб 1 июня 2016, 15:57

Підкажіть розвод чи ні

Привіт. Заказала кроси на ОЛХ за 400 грн. Домовилися наложкою укрпоштою за 350 і ії доставка. Дівчина погодилася, але декілька раз уточняла чи точно заберу. В понеділок відправила зранку, написала номер і що очікує гроші. В вівторок ії аккаунт уже видалений, з усіма оголошеннями, а було не менше 10 шт. От завтра посилка прибуде, а я не знаю чи забирати. Адже на укрпошті не можна провірити товар до оплати. І от думаю чи кроси там чи якийсь непотріб. Як зробити правильно? Дякую

P.S. Уже була на пошті, результат описанний внизу

malush