lolatiny
Главный клуб 27 февраля 2016, 20:14

Разведение нутрий, поделитесь опытом

Сегодня предложили нам взять 2 взрослых 4-х месячных самочек и самца нутрий на развод. Поехали посмотрели, как живут: места мало занимают, на лето небольшой вольер не проблема, корм доступный: трав и овощей у нас всегда много. Если у кого-то есть опыт разведения этих животных, поделитесь, пожалуйста.

lolatiny
Книжный клуб 30 января 2016, 23:37

Старые добрые книги

Сейчас много хороших ярких книг разных издательств, но, уверена, в детстве каждого были такие, которые вы бы хотели, чтобы прочли ваши дети. Это книги, которые до сих пор увлекательны и актуальны.

Вот я недавно перечитала Н.Бичуя "Шпага Славка Беркуты". Книга о подростках, время - СССР, но как все свежо, те же типажи, что и сейчас, те же чувства, Люди и людишки... Очень рекомендую и детям и их родителям.

А что бы порекомендовали мне вы?

lolatiny
Книжный клуб 29 января 2016, 13:50

Подскажите, где можно купить?

Мы очень много читаем, по рекомендации друзей собираю интересную библиотеку из старых и новых детских книг, которые с удовольствием перечитываю сама.

И вот столкнулась с такой серией как

lolatiny
Главный клуб 28 января 2016, 09:39

Життя без ґаджетів.

На одній із сторінок ФБ побачила такий допис і задумалась: а чи реально обмежити дитину від ґаджетів, чи варто, якщо ні, чому ж так часто чую про те, що відомі люди обмежують використання електронних пристроїв своїми дітьми як дома, так і в школі. Те саме стосується і книг - бажано паперові. Якщо чесно, то книги і я сама погано сприймаю у електронному вигляді, а от школу важко уявити без інтерактивної дошки, проекторів та іншого, електронні підручники теж такі зручні і щонайменше рятують дітей від надмірної важкості портфелів та викривлених спин. Те що варто обмежувати використання ґаджетів, я згідна цілком,…

lolatiny
Здоровье ребенка 24 января 2016, 19:53

Когда вести ребенка к няне?

В прошлую субботу наша няня и ее муж заболели то ли гриппом то ли ОРВИ. Лечились ремантадином и жаропонижающими, сейчас, со слов, остался только временами кашель. Без температуры.

Когда можно вести к няне ребенка? Перестали ли люди уже быть носителями вируса? Если нет, то когда?

В квартире все вымыто с хлоркой, проветрено, но у меня все же есть опасения.

lolatiny
Книжный клуб 16 января 2016, 22:26

ЯК У США ЗАОХОЧУЮТЬ ДІТЕЙ ДО ЧИТАННЯ

Сучасні діти мало читають. Це загальновідомий факт. Можна стенути плечима, зітхнути і скласти руки, мовляв, що ж тут поробиш: без комп’ютера у наш час не обійтися, він заміняє і друзів, і підручники. А можна змалечку заохочувати до читання. І не лише зусиллями батьків, а й на рівні школи і держави. Хочу розповісти, як це відбувається у США.

Ось уже понад дев’яносто років цим займається такий потужний ресурс, як Scholastic. Це більше, ніж видавництво, яке забезпечує школи книжками. Scholastic має спеціально розроблені для вчителів програми, систему пільг та бонусів при замовленні книжок та журналів, проводить ярмарки. Щоб…

lolatiny
Главный клуб 3 января 2016, 18:37

Как одеть кроху, чтобы он не простыл. Температурная схема

Родители знают, что простуды случаются от переохлаждений или перегрева и последующего переохлаждения. Важно одеть ребенка так, чтобы он не замерз, но и не вспотел. Примерная схема одежек при разных температурах поможет вам избежать ненужных проблем.

❄ +5/-5 Футболка с длинным рукавом, комбинезон мембранный или на синтепоне, зимняя обувь на колготки, шерстяные варежки или перчатки, шапочка из шерсти или смесовая с акрилом.

❄ -5/-10 Нательное белье или термобелье, тонкая водолазка, комбинезон с наполнителем из полиэстера или мембранный, зимняя обувь на колготки, шапочка шерстяная, шерстяные варежки или краги.

lolatiny
Разное 30 декабря 2015, 20:10

Канали українською на ютуб

До речі, як буде правильно – ютуб чи ютюб? Хто що думає про це? А тепер обіцяний список – канали українською на ютуб:

  1. Vinsee Channel: https://goo.gl/wCWc87 – інформаційний канал про світові новинки техніки, ІТ стартапи, фільми та ігри. Над проектом працює ціла команда, матеріал якісний, актуальний і цікавий. Це, без перебільшення, найкращий український канал у своїй тематиці. І звісно ж всі відео українською мовою!
  2. Відвідати всі країни / Visit ALL Countries https://goo.gl/FWELh3 – україномовний канал про туризм. Двоє українців, хлопець з дівчиною, подорожують і живуть у різних країнах Азії, а скоро і у…
lolatiny
Разное 14 декабря 2015, 09:23

Идея для шутки:)

lolatiny
Главный клуб 11 декабря 2015, 14:28

Шведські садочки: їж, грайся, спи – на свіжому повітрі

Пропоную вашій увазі допис про дит. садочки у Швеції. Вони досить незвичні, як на мене, проте дуже цікаві і варті вашої уваги, оскільки:

  1. Діти проходять основну масу часу на подвір"ї,
  2. Є можливість освоїти основні види активності та спорту уже змалку,
  3. Вивчення довкілля та прививання навичок ефективного співвіснування в ньому,
  4. Розмір оплати за садочок різниться від зарплати батьків і становить 1-3% в середньму.
  5. Садочки знаходяться на природі, часто біля водоймищ.

Дещо спірні моменти для мене:

  1. Діти в 2-4 роки відмовляються від денного сну,
lolatiny