Kristina1907
Ищу товары 10 февраля, 16:27

Потрібен ліфчик тілесного кольору без брительо 75 В

Але з брительками теж не проти. Будь ласка, фото+ціна

Kristina1907
Главный клуб 10 февраля, 13:34

Тонування волосся

Дуже хочеться змін, не кардинальних але змін. В мене від природи русий колір волосся хочеться освітити його, краситися не хочу. Хочеться щось типу трніка, який за 2-3 тижні змиється і все, але чи не пошкоджують я про це потім?

Хто користувався тоніками підкажіть, розкажіть порадьте. Буду дуже вдячна!!!

Kristina1907
Главный клуб 2 февраля, 21:29

Як привчити дитину до горщика

Ох!!! Почну з початку. Малому скоро буде 9 міс, сидить від 6 міс, але сам почав сідати декілька днів тому. Тому стогосьо я вирішила почати привчати дитину до горщика. Перші 2 рази все було супер, за 2-м навіть получилося показати, але після цього все добре скінчилося. Саджу на горошок плаче не своїми голосами, голосить так, що свекруха з першого поверху прибігла дивитися, що я з її "цукерочком" роблю. От тепер думаю заховати горшок на кілька днів і знов почати все з початку чи наполегливо садити дальше. Ми з старшим малим сідали на горшок подаючи приклад, насмічлися до сліз, а без…

Kristina1907
Грудное вскармливание 1 февраля, 18:30

Головний біль при ГВ

Три дні підряд болить складено голова, так, що вже не витримую. За ці дні вже добре познайомилася з білим монохромним другом у ванній кімнаті. Хотіла сьогодні купити в аптеці щось від головного болю але що? Зараз годую малого, переважно в ночі і раз в день.

Чи можна годуючій мамі таблетки і які?

Kristina1907
Главный клуб 30 декабря 2018, 08:49

Поділіться рецептом, як ви варете горохове пюре

Навчіть, будь ласка, варити правильно горохове пюре та вибирати горох для нього.

В мене мама мені його ніколи не варила, а тут вчора чоловік зі смаком розказує, що неймовірно сильно його любить. А я раз пробувала його варити, але получилося, що один вже розварився, інший твердий як камінь, короче кажучи повний провал.

Kristina1907
Главный клуб 22 декабря 2018, 23:08

Перетворення з страшної відьми в щось трохи ліпше

Всім доброго вечора!!! Можливо хтось пам'ятає мій пост "Страшна відьма в 25!!!". Коротко суть теми. Так, мені 25, в мене двоє дітей 5 років та 7 міс. Але за всіма турботами та справами зовсім забула про себе. І одного прекрасного дня я зрозуміла, що страшно дивитися на себе в дзеркало. Вирішила попробувати змінити ситуацію на краще, тим більше в мене є стимул: повертається чоловік із заробітків. Що я тільки не пробувала: домашні маски для обличчя (ефекту не відчула), маски з червоної глини ( дорогий засіб, але в мене виявилася дуже сильна на нього алергія. Щаслива, що з обличчям зараз все…

Kristina1907
Главный клуб 1 ноября 2018, 22:37

Введення прикорму

Доброго вечора!!! Нам скоро 6 місяців!!!! Але питання: з чого краще почати прикорм??? В загальному в мене є старший синочок (5 років), але я зовсім забула як це було, і з чогоо краще починати. Старшому давала картопельку з яблуком, а тепер думаю, може краще почати з чогось іншого??? Читала, що краще починати з одного компонента.

Що ви давали на перший прикорм вашій дитині???

В мене є кавбуз ( солодкий гарбуз) може з нього почати???

Всім дякую!!!

Kristina1907
Грудное вскармливание 5 октября 2018, 07:55

Мастопатія. Що робити?

Серед ночі почали сильно боліти груди і ламати все тіло, приміряла темп. 38.4. Ледве домучилась до ранку. Що робити? І чи можна годувати дитину?

Kristina1907