krem12365
Отдам даром 12 января, 15:41

Бирет, шарф-хомут, повязка, шапка+шарф. В одни руки.

все в отличном состоянии

krem12365
Книжный клуб 11 января, 18:54

Хелп!) Помогите вспомнить название книги из моих "обрывки воспоминаний")))

Книга в стиле фантастики, помню события были связаны с орденом тамплиеров и философским камнем))) Запомнилось, что женщина везла на лодке мальчика, вроде... на другой берег к замку. В замке были красивые витражные окна, и вроде бы еще была тайная комната, там был зимний сад или в этом роде) где была сделана химическая лаборатория, где мужчина делал опыты с философским камнем. Какая же эта книга и кто автор? Помогите пожалуйста!

krem12365
Книжный клуб 10 января, 23:39

Одна з улюблених. Серія розвивальних книг з рухомими елементами.

Розвивальні книжки з рухомими елементами заохочують дитину до знань, а також сприяють розвитку дрібної моторики, пам’яті та уваги, навичок мовлення та лічби. Разом із новими виданнями маленькі читачі познайомляться із кольорами та розширять словниковий запас.

krem12365
Проба пера. Для начинающих и "продвинутых" лиетераторов 9 января, 00:33

Одна із пригод мого дитинства)

Було, було) Любі, поділюсь з вами пригодою з дитинства, та розкрию секрет. Уявіть сільську місцевість, де вже багато спустошених та напіврозвалених будинків...і мені та ще декільком сусідським дітлахам-бешкетникам спало на думку, а чому б не залізти в такий будинок та не подивитись що там?))) Було страшно та моторошно, але цікавість перемогла. Ми обрали страшненький будинок, якого вже не було видно за хащами, на деяких вікнах не було скла і це нам допомогло дістатись всередину. Перед нами була велика похмура темна кімната і мені запам'яталась велика купа книг посеред кімнати, книги були вже густо притрушені пилом та глиною з побілкою, яка…

krem12365
Ищу товары 4 января, 09:04

Коробки для конфет. Кропивницкий

Где можно купить в городе коробочки для конфет?

krem12365
Книжный клуб 3 января, 01:49

Велике місто, маленький зайчик, або Мед для мами

Книга красива і зворушлива. Мабуть, найголовніше в ній зображено на обкладинці: ніжно люблячі один одного мама і син і маленький горщик меду. Книга великого формату, з яскравими картинками в медово-сонячної

krem12365
Главный клуб 2 января, 19:19

Думаю скоро і донечка зацікавиться))

А ось наші подаруночки від @juliyadream @oksanatim_ko уже в повній експлуатації)))) :joy: тільки грається не Аліса, а мама)

krem12365