JogNik
Здоровье ребенка 3 апреля 2018, 11:33

Всесвітній день аутизму

Я не планував писати цей пост... Але, в Всесвітній день аутизму, я зрозумів що ситуація з розумінням того що таке аутизм на багато гірша ніж я сподіався. Тому далі - моя маленька спроба хоч трошки, і хоча б для когось це змінити. Пост вийшов об'ємний, але навіть це - лише маленька частина того що хочеться сказати. Для тих хто хоче знати більше - в кінці список посилань. Не зручно таке писати, і пишу це вперше, але буду вдячний за репост):small_blue_diamond::small_blue_diamond::small_blue_diamond:Кого ви уявляєте коли чуєте про аутистів? Замкнених в собі геніїв... Когось хто виграє мільйони рахуючи карти в казино, хто надзвичайно…

JogNik
Здоровье ребенка 30 марта 2018, 13:53

Обувь

Кости в ноге ребенка состоят из хряща, который в конечном итоге затвердевает, чтобы сформировать 26 постоянных костей . Эти кости должны прослужить целую жизнь. Обувь, которая является слишком жесткой или слишком тугой, может эффективно изменять форму ступни ребенка

От того, насколько правильно будет функционировать стопа, зависит здоровье ног, позвоночника и т...

Здоровье ног во многом зависит от того, какую носите обувь!

Правильная обувь

✔Гибкая -обувь должна позволять стопе двигаться наиболее свободно.для проверки, убедитесь что вы можете легко согнуть выбранную обувь в руке.

JogNik
Здоровье ребенка 14 марта 2018, 01:18

Місто на приході: невидимі наркотики в Івано-Франківську

У Франківську наркотики ходять під прикриттям "узяв для себе". Досить у широкому колі знайомих чи у вузькому колі друзів висловити бажання підзарядитися, як знайдеться хтось, хто знає когось, хто має для себе.

Для себе мають траву, насвай, спайс, фен, вінт чи лід і зовсім трохи "зіркового пилу". Нічого такого, щоби по венах. Ібо торкнеш вену – підеш в гріб. Це приблизний переклад арго, яким послуговуються ті, хто все має ще одну порцію на кишені, ті, хто розпробував, і ті, хто в силу фаху мають справу з тими, кого ця радість уже зірвала з котушок.

В обласний наркодиспансер на Млинарську таких…

JogNik